Ekspert nie bierze jeńców. “Kibicom proponuję zejść na ziemię”

Rok 2023 z pewnością był jednym z najgorszych dla reprezentacji Polski od kilku lat. Biało-Czerwoni poza brakiem stylu i bezpośredniego awansu na Euro 2024 musieli radzić sobie z licznymi aferami. Teraz o oczekiwaniach wobec kadry pisze Kamil Kosowski w swoim felietonie dla "Przeglądu Sportowego".

Reprezentacja Polski
Obserwuj nas w
IMAGO / JACEK PRONDZYNSKI/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • Kamil Kosowski słynie z mocnych, ale trafiających w punkt wypowiedzi
  • Ekspert tym razem uderzył w reprezentację Polski
  • Nasza kadra przez cały 2023 rok zawodziła i finalnie o Euro powalczy w barażach

“Niczego nie możemy być pewni”

Reprezentacja Polski ma już tylko barażowe szanse na zakwalifikowanie się na Euro 2024 w Niemczach. Podopieczni najpierw Fernando Santosa, a teraz Michała Probierza w koncertowy sposób przegrali eliminacje w przynajmniej przeciętniej, a być może nawet łatwej grupie. Bowiem tylko trzy zwycięstwa w rywalizacji z Wyspami Owczymi (dwukrotnie) oraz Albanią trzeba nazwać rozczarowaniem. O oczekiwaniach kibiców i sytuacji kadry wypowiedział się Kamil Kosowski.

Proponuję kibicom zejść na ziemię i traktować naszą drużynę nie jako tę sprzed dziewięciu lat i czasów trenera Adama Nawałki, gdy pokonywaliśmy Niemców 2:0 i byliśmy ćwierćfinalistą Euro 2016, tylko jako zespół będący w trakcie transformacji i budowania od nowa – napisał ekspert w swoim felietonie dla “Przeglądu Sportowego”.

Tylko u nas

Oczywiście jest sprawą jasną, że w półfinale z Estonią będziemy faworytem. Wszystkie drużyny są w naszym zasięgu, ale miejmy świadomość, że niczego nie możemy być pewni – dodał.

Czytaj więcej: Marcin Bułka robi furorę. Drużyna Polaka jedną z najlepszych w Europie

Komentarze