Media: Marek Papszun na celowniku kolejnego utytułowanego klubu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis Dynamo.kiev.ua, Marek Papszun znajduje się w kręgu zainteresowań Dynama Kijów. Przypomnijmy, że 48-letni trener wraz z końcem sezonu ustąpi z ławki trenerskiej Rakowa Częstochowa, gdzie zastąpi go Dawid Szwarga.

Marek Papszun
IMAGO / Zuza Twardosz / 400mm.pl Na zdjęciu: Marek Papszun
  • Marek Papszun znalazł się na radarze kolejnego znanego zespołu
  • Ostatnio o 48-latku mówiło się w kontekście Olympiakosu Pireus
  • Wstępne zainteresowanie trenerem Rakowa Częstochowa ma wykazywać też Dynamo Kijów

Marek Papszun obejmie Dynamo Kijów? Może zastąpić Mirceę Lucescu

Marek Papszun od 2016 roku z powodzeniem prowadzi Raków Częstochowa. Zwieńczeniem pobytu 48-latka na Limanowskiego jest historyczne mistrzostwo Polski. Urodzony w Warszawie trener zapowiedział już, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Medalikami.

Nie wiadomo, czy Marek Papszun zrobi sobie przerwę w zawodzie, czy może od razu podejmie się nowego wyzwania, na przykład za granicą. Doświadczonemu szkoleniowcowi od niedawna przygląda się Olympiakos Pireus, a według strony “Dynamo.kiev.ua”, jego sytuację obserwuje też Dynamo Kijów.

Szesnastokrotny mistrz Ukrainy w tej kampanii spisuje się poniżej oczekiwań, co pod znakiem zapytania stawia przyszłość Mircei Lucescu. Dynamo Kijów na razie nie kontaktowało się z Markiem Papszunem, ale ma mieć polskiego menedżera na swojej liście kandydatów.

Komentarze