Kluby z PKO Ekstraklasy muszą obejść się smakiem. Grzelak wybrał nowy klub

Bartosz Grzelak został nowym trenerem węgierskiego MOL Fehervar FC. Zespoły z PKO Ekstraklasy muszą zatem ponownie obejść się smakiem.

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
PressFocus Na zdjęciu: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
  • Grzelak od sierpnia pozostawał bez pracy
  • W tym czasie interesował się nim Górnik Zabrze oraz Lechia Gdańsk
  • Grzelak podpisał kontrakt z zespołem z węgierskiej ekstraklasy

Grzelak trenerem węgierskiego MOL Fehervar FC

O Bartoszu Grzelaku w ostatnich dniach zrobiło się głośno ze względu na Górnik Zabrze, który proponował szkoleniowcowi pracę na Górnym Śląsku. Szkoleniowiec według informacji Weszlo.com miał zabrzanom odmówić tłumacząc, że szuka stabilniejszego projektu, a ponadto problemem mogłyby się okazać wysokie oczekiwania finansowe.

Górnik nie był jedynym klubem, który chciał podjąć współpracę z Grzelakiem. W ostatnich miesiącach mówiło się o kilku drużynach PKO Ekstraklasy, a wśród nich między innymi była Lechia Gdańsk.

Grzelak od sierpnia 2022 roku pozostawał bez pracy. Wcześniej przed dwa lata w 80 spotkaniach z powodzeniem prowadził szwedzki AIK, z którym w 2021 roku sięgnął po wicemistrzostwo Szwecji.

W środę Grzelak został nowym trenerem węgierskiego MOL Fehervar FC, które obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli tamtejszej ekstraklasy tracąc jeden punkt do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze.

Zobacz również: Zwolnić niezwalnialnego trenera? Nierzadko wychodzi… na zdrowie

Komentarze