Flick kontynuuje świetną passę

Hansi Flick
Pressfocus Na zdjęciu: Hansi Flick

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Armenię w ostatnim meczu eliminacji MŚ 2022. Tym samy Hansi Flick kontynuuje passę zwycięstw.

Czytaj dalej…

  • Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Armenię 4:1
  • Było to jej siódme kolejne zwycięstwo, od kiedy selekcjonerem został Hansi Flick
  • Szkoleniowiec, w swoim stylu, nawet po takim zwycięstwie dopatrzył się pewnych wad w grze niemieckiej kadry

Niemcy skuteczne i bezkompromisowe

Reprezentacja Niemiec w wielkim stylu zakończyła eliminacje MŚ 2022. Podopieczni Hansi Flicka wysoko pokonali Armenię 4:1 pieczętując zwycięstwo w grupie J. Nasi zachodni sąsiedzi wygrali dziewięć z dziesięciu gier, strzelając rywalom 36 goli. Żaden zespół w strefie europejskiej nie może pochwalić się w kwalifikacjach do katarskiego mundialu lepszą skutecznością.

Było to także siódme zwycięstwo Die Mannschaft, od kiedy jej selekcjonerem został Flick. Były trener Bayernu Monachium śrubuje zatem rekord wygranych od startu swojej kadencji.

Flick gratuluje podopiecznym

Wygraliśmy i osiągnęliśmy nasz cel – podkreślił Flick na pomeczowej konferencji prasowej. – Nie wszystko poszło dziś dobrze, ale nasz sposób gry jest naprawdę świetny. Widać, że drużyna zawsze chce grać do przodu i stwarzać okazje.

Flick odniósł się także do siódmego z rzędu zwycięstwa reprezentacji Niemiec za jego kadencji. – Mogę tylko pogratulować mojej drużynie. To, że zespół ma tyle radości, jest dla nas – trenerów, warunkiem koniecznym – dodał.

Przeczytaj również: Armenia – Niemcy: faworyt nie odpuścił na koniec eliminacji

Komentarze