El. MŚ: fenomenalny gol gracza z Premier League [WIDEO]

Michail Antonio
Pressfocus Na zdjęciu: Michail Antonio

Spotkanie Jamajka – USA zakończyło się wynikiem 1:1. Po meczu najwięcej mówi się rewelacyjnym golu z dystansu w wykonaniu Michaila Antonio.

• Niezwykle efektownego gola zobaczyliśmy w meczu Jamajka – USA
  • Kapitalnym trafieniem popisał się Michail Antonio
  • Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1

Efektowny gol z dystansu ozdobą meczu

Polscy kibice skupili się we wtorek na śledzeniu wyników meczów, które decydowały o tym, czy reprezentacja Polski będzie rozstawiona w barażach o mistrzostwa świata. Tymczasem niedługo później o mundial walczyli piłkarze w strefie CONCACAF, która obejmuje Amerykę Północną i Środkową oraz Karaiby.

W Kingston na boisko wybiegli piłkarze Jamajki i Stanów Zjednoczonych. Spotkanie lepiej rozpoczęli gracze z USA, którzy objęli prowadzenie w 11. minucie. Wówczas Ricardo Pepi i Timothy Weah wykonali dwójkową akcję. Wykończył ją napastnik Lile, który minął rywali i oddał strzał. Piłka odbiła się od słupka i wylądowała w siatce.

Jamajka nie prezentowała się zbyt dobrze, ale w swoich szeregach miała urodzonego w Londynie Michaila Antonio. W tym roku zdecydował on, że będzie reprezentował ojczyznę swoich rodziców. Napastnik West Hamu wyszedł na tym dobrze, ponieważ może regularnie grać i strzelać takie gole, jak ostatniej potyczce przeciwko USA.

W 22. minucie Devon Williams podał do Michaila Antonio, a ten przedryblował rywala, przygotował sobie miejsce do oddania strzału i uderzył z dystansu z atomową siłą w prawy górny róg bramki. Bramkarz mógł tylko pogratulować autorowi gola. Ostateczny wynik spotkania Jamajka kontra USA to 1:1.