Kto zagra w barażach? O której godzinie mecz Albania – Polska?

Mateusz Klich
Mateusz Klich Karol Cichoń

O której mecz Albania – Polska? Reprezentacja Polski stoczy we wtorek kluczowy pojedynek w walce o awans na przyszłoroczny mundial. Biało-Czerwoni w wyjazdowym meczu zmierzą się z Albanią i w żadnym wypadku nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Spotkanie rozegrane zostanie w Tiranie.

  • Reprezentacja Polski w meczu eliminacji MŚ 2022 zagra we wtorek z Albanią
  • Spotkanie rozegrane zostanie w Tiranie
  • Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45

Albania – Polska, godzina mecz

Rywalizacja w eliminacjach na przyszłorocznych mundial w strefie europejskiej wkroczyła już w decydującą w fazę. W grupie I, w której występuje reprezentacja Polski, pewnie po awans z pierwszego miejsca zmierza faworyzowana reprezentacja Anglii. Biało-Czerwoni muszą natomiast skupić się na walce o drugą lokatę, którą zajmuje ich najbliższy rywal Albania.

Drużyna Paulo Sousy sklasyfikowana jest na trzecim miejscu w tabeli, z jednym punktem mniej Albanii. Biorąc pod uwagę, że do końca rywalizacji pozostały już tylko trzy mecze, reprezentacja Polski w żadnym wypadku nie może sobie pozwolić na porażkę w Tiranie. Takie rozstrzygnięcie praktycznie odebrałoby Biało-Czerwonym szanse na udział w barażach. Historia dotychczasowych pojedynków obu drużyn na nie nie wskazuje, bowiem Albania jeszcze nigdy nie zdołała znaleźć sposobu na pokonanie polskiego zespołu.

Biało-Czerwonych niewątpliwie czeka jednak bardzo trudne spotkanie na gorącym terenie. Organizatorzy zapowiadają, że stadion w Tiranie wypełni się w 100 procentach i gospodarze będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców.

Wtorkowe spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:45.

Zobacz także:

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12. października 2021 20:41.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze