Albania – Polska: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (12.10.2021)

Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny fot. Grzegorz Wajda

Albania – Polska: gdzie zobaczyć spotkanie w ramach ósmej kolejki eliminacji do mistrzostw świata? We wtorek (12 października) wieczorem w Tiranie rozegrane zostanie spotkanie. Start meczu zaplanowany jest na 20:45. Bój z udziałem drużyny Biało-czerwonych i podopiecznych Edoardo Reji zapowiada się niezwykle ciekawie. Zobacz informację, gdzie można zobaczyć starcie Albania – Polska. Transmisja spotkania ma być dostępna zarówno w telewizji, jak i online.


Albania

Eliminacje do MŚ
12/10/2021

20:45

Air Albania Stadium


Polska

Mecz Albania – Polska dzisiaj, gdzie oglądać

Reprezentacja Polski w pierwszym boju z udziałem obu ekip zaliczyła spokojną wiktorią. Starcie na PGE Narodowy zakończyło się triumfem Biało-czerwonych 4:1. Podopieczni Paulo Sousy przystąpią do wtorkowej batalii po zwycięstwie nad San Marino 5:0.

Tymczasem Czerwono-czarni w trakcie minionego weekendu pozostawili w pokonanym polu Węgrów, wygrywając 1:0. Ogólnie w tabeli grupy I ekipa Edoardo Reji plasuje się aktualnie na drugiej pozycji, premiowanej grą w barażach o mundial. Lokatę niżej są natomiast Polacy.

Mecz Albania – Polska nie jest dzisiaj jedynym. Zachęcamy do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na dzisiaj.

Mecz Albania – Polska, transmisja TV

Spotkanie Albania – Polska naturalnie będzie transmitowane w telewizji. Relacja z meczu będzie do zobaczenia w telewizji na żywo. Transmisja ze spotkania będzie dostępna nie tylko na antenie publicznego nadawcy, ale również w stacji kodowanej. Mecz będzie transmitowany na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Albania – Polska, transmisja online

Mamy dobre wieści dla użytkowników internetu, bo transmisja z potyczki Albania – Polska będzie też online. Będzie dostępna na Polsat Box Go. Platforma można używać jako stronę internetową, jak i aplikację na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Ponadto mecz z Tirany będzie można śledzić na stronie internetowej TVPSport.pl.

Fortuna
2,10

Albania – Polska, kursy bukmacherskie

Niezwykle interesująco zapowiada się batalia w Tiranie. Według analityków bukmacherskich faworytem tej batalii są Biało-czerwoni.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12. października 2021 20:41.
Gdzie obejrzeć mecz Albania – Polska?

Spotkanie Albania – Polska, które rozegrane zostanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata, będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy odbędzie się mecz Albania – Polska?

Spotkanie pomiędzy Albanią a Polską rozegrane zostanie 12 października (wtorek) o godzinie 20:45.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze