Luis de la Fuente da odpocząć dwóm ważnym piłkarzom

Alejandro Balde oraz Dani Olmo nie znajdą się w kadrze reprezentacji Hiszpanii na wieczorne spotkanie ze Szkocją w ramach eliminacji do EURO 2024. Luis de la Fuente postanowił dać odpocząć ważnym zawodnikom.

Alejandro Balde
PressFocus Na zdjęciu: Alejandro Balde
  • Alejandro Balde oraz Dani Olmo nie wystąpią w meczu przeciwko Szkocji
  • Zawodnik FC Barcelony i piłkarz RB Lipsk odpoczną po dobrym występie z Norwegią
  • Pomocnik dopiero co wrócił po kontuzji i selekcjoner Hiszpanów nie chce ryzykować jego zdrowiem

Hiszpania bez Balde oraz Olmo w spotkaniu ze Szkocją

Jak poinformowało “Mundo Deportivo”, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis de la Fuente nie powoła Alejandro Balde oraz Daniego Olmo na dzisiejszy mecz drużyny La Furia Roja ze Szkocją w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Ich miejsce w kadrze zajmą Borja Iglesias i David Garcia.

Nowy opiekun Hiszpanów po prostu chce dać odpocząć wyżej wymienionej dwójce zawodników, którzy są bardzo eksploatowani. Co więcej, pomocnik Lipska przyjechał na zgrupowanie zaraz po wyleczeniu kontuzji, więc sztab woli nie ryzykować zdrowiem swojego czołowego piłkarza.

Zarówno Alejandro Balde, jak i Dani Olmo zagrali w ostatnim spotkaniu z Norwegią (3:0) – ten pierwszy zaliczył asystę, a ten drugi wpisał się nawet na listę strzelców.

Pierwszy gwizdek w starciu reprezentacji Hiszpanii ze Szkocją już dzisiaj o godzinie 20:45. Mecz zostanie rozegrany na Hampden Park w Glasgow.

Komentarze