Zieliński blisko powrotu na ławkę trenerską?

Jacek Zieliński
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jacek Zieliński

Cracovia we wtorek podjęła decyzją o rozstaniu z Michałem Probierzem. Tym samym kolejny trener z klubu w PKO Ekstraklasie został odstawiony na boczny tor. Nie brakuje spekulacje, kto może przejąć stery nad Pasami. Zwykle dobrze poinformowany w tematach ligi polskiej użytkownik Twittera Janekx89 dał do zrozumienia, że do klubu z Krakowa może wrócić Jacek Zieliński.

Czytaj dalej…

  • Władze Cracovii po przegranych derbach z Wisłą podjęły decyzję o rozstaniu z Michałem Probierzem
  • Aktualnie trwają poszukiwanie nowego szkoleniowca
  • Janekx89 dał do zrozumienia, że stery nad Pasami może przejąć Jacek Zieliński

Zieliński blisko Cracovii?

Cracovia w trakcie minionego weekendu przegrała Świętą Wojnę z Wisłą Kraków. Biała Gwiazda pokonała odwiecznego rywala 1:0. Jednocześnie Cracovia zaliczyła drugą porażkę z rzędu. Taki stan rzeczy sprawił, że zakończyła się cierpliwość profesora Janusza Filipiaka.

W mediach społecznościowych natychmiast ruszyły spekulacje na temat następcy Probierza. W gronie kandydatów zaczęto wymieniać takich szkoleniowców jak: Marcin Brosz, Leszek Ojrzyński, Piotr Stokowiec, czy Piotr Tworek.

Tymczasem niewykluczone, że sternik Pasów zdecyduje się na nieoczywiste rozwiązanie i zatrudni dobrze mu znanego Jacka Zielińskiego. 60-latek ostatnio przede wszystkim był zaangażowany w komentowanie spotkań piłkarskich na antenie TVP. W przeszłości prowadził Cracovię, prowadząc ją w 90 meczach.

Jeśli doniesienia Janekxa89 staną się faktem, to właśnie Zieliński stanie przed zadaniem prowadzenia ekipy z Krakowa w kolejnych spotkaniach. Cracovia plasuje się aktualnie na 11. pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem 17 punktów na koncie.

Po przerwie na mecze reprezentacyjne piłkarze Pasów w roli gospodarza zmierzą się z Rakowem Częstochowa.

Czytaj więcej: Ekstraklasa. Biegański i Yeboah bohaterami derbów Krakowa [WIDEO]

Cracovia
Raków Częstochowa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22. listopada 2021 19:38.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze