Tetrycy omawiają: Skandaliczne zachowanie policji przed Legia – Lech [WIDEO]

Niedawne zachowanie policji przed spotkaniem Legii Warszawa z Lechem Poznań rozsierdziło naszych Tetryków. W swoim najnowszym programie szeroko komentują tę sprawę, ale nie zabrakło i innych ciekawych wątków dotyczących PKO BP Ekstraklasy i reprezentacji Polski.

Stadion Legii Warszawa
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Stadion Legii Warszawa
  • Zachowanie policjantów przed hitem PKO BP Ekstraklasy przy Łazienkowskiej odbiło się szerokim echem
  • Właśnie to jest tematem przewodnim najnowszego odcinka programu “Tetryków”
  • Nie zabrakło też jednak innych wątków, takich jak hierarchia bramkarzy reprezentacji Polski według Michała Probierza

Czas na kolejnych “Tetryków”. Temat przewodni: polska policja, a hit Legia – Lech

Już w piątek o godzinie 10:00 na kanale YouTube’owym portalu Goal.pl rozpocznie się kolejny odcinek programu naszych “Tetryków”. Co czeka naszych widzów tym razem?

Policja w kraju jest bardzo gościnna, chyba że chodzi akurat o kibiców gości na stadionie. Zdarzenia pod klatką dla przyjezdnych na Legii Warszawa to skrajna patologia – na tyle, że Leszek Milewski rozsierdził się chyba jeszcze mocniej niż skromny redaktor Kibolkiewicz. Jeśli zachowanie policji jest w stanie rozsierdzić nawet postronnych kibiców, to znak, że doszło do czegoś naprawdę karygodnego. Poza tym Tetrycy poruszają klasyczne ligowe tematy – Luizao podpisujący się jako Pedro Henrique, farma trolli w Górniku Zabrze, która jest ważniejsza niż jakieś tam balony dla akademii, wreszcie cenny segment o hierarchii bramkarskiej, którą Michał Probierz otrzymał na kamiennych tablicach od samego Mojżesza – i zmienić jej zwyczajnie nie wypada.

Zachowanie policji względem kibiców wyjazdowych | RadomiakGate | Probierz i jego hierarchia bramkarzy | Górnik Zabrze w konflikcie z własną akademią

Zobacz też: Dantejskie sceny przed Legia-Lech. “Zachowanie policji urągało godności człowieka!”

Komentarze