Stolarczyk zadowolony po wygranej z Górnikiem. “Zespół udźwignął presję”

Jagiellonia Białystok pokonała Górnika Zabrze 2:1 w spotkaniu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Maciej Stolarczyk jest zadowolony ze zdobycia trzech punktów.

Maciej Stolarczyk
PressFocus Na zdjęciu: Maciej Stolarczyk
  • Jagiellonia wygrała 2:1 z Górnikiem w 24. kolejce Ekstraklasy
  • Ozdobą tej rywalizacji były piękne bramki Podolskiego oraz Nene
  • Maciej Stolarczyk podziękował kibicom Jagi za wsparcie

“Spotkanie z Zagłębiem Lubin będzie równie istotne”

Maciej Stolarczyk wziął udział w konferencji prasowej po zwycięstwie 2:1 Jagiellonii Białystok nad Górnikiem Zabrze w 24. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Trener Żółto-Czerwonych nie krył zadowolenia z dopisania do dorobku Jagi trzech punktów.

Był to dla nas trudny mecz i wsparcie kibiców było nam bardzo potrzebne, za co im dziękuję. Gratuluję zespołowi zwycięstwa, bo było to spotkanie rozgrywane u siebie i wiedzieliśmy, że musimy je wygrać. Bezpośrednie mecze są ważne, a bilans starć z Górnikiem mamy lepszy. Z powodu choroby wypadł nam Zlatan Alomerović, a kontuzja Israela Puerto była już wcześniej znana – powiedział Stolarczyk tuż po zakończeniu spotkania.

Zawodnicy, którzy czekali na grę i dziś dostali szansę, dali pozytywny impuls zespołowi. Pochwały należą się Sławkowi Abramowiczowi. Trzeba podkreślić piękne gole Podolskiego i Nene. Obie bramki wyjątkowej urody. Zespół udźwignął presję i bardzo się z tego cieszę. Kolejne spotkanie z Zagłębiem Lubin będzie równie istotne jak te dzisiejsze – dodał.

  • Czytaj więcej:
Trener Pogoni z olimpijskim spokojem po meczu w Lubinie. “Trochę cierpieliśmy”
Jens Gustafsson

Jens Gustafsson po meczu Zagłębie – Pogoń Pogoń Szczecin dzięki temu, że pokonała Zagłębie Lubin, wciąż może liczyć się w grze o miejsce premiowane grą w eliminacjach do europejskich pucharów latem. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. To jest taki rodzaj dużego zwycięstwa, gdy wygrywa się po bramce w ostatniej minucie spotkania. Jestem dumny z

Czytaj dalej…

Komentarze