Śląsk wszedł w nową erę. “Chcemy tworzyć mosty”

Śląsk Wrocław w oficjalnym komunikacie przekazał, że zapadła decyzja w sprawie nowego prezesa klubu. Został nim Patryk Załęczny, który zastąpił na stanowisku Macieja Potockiego.

Piłkarze Śląska Wrocław
fot. Imago / Paweł Lipnicki / 400mm / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piłkarze Śląska Wrocław
  • W trakcie przerwy reprezentacyjnej w Śląsku Wrocław został wybrany nowy prezes
  • Sternikiem przedstawiciela PKO Ekstraklasy został Patryk Załęczny
  • Nowy szef klubu podzielił się pierwszymi przemyśleniami w rozmowie z biurem prasowym WKS-u

Śląsk Wrocław z nowym prezesem

Śląsk Wrocław w ostatnich tygodniach prezentuje się solidnie w PKO Ekstraklasie. Tymczasem w szeregach Wojskowych podjęto decyzje o zmianie we władzach klubu, o czym klub poinformował w oficjalnym komunikacie.

“Na posiedzeniu Rady Nadzorczej WKS Śląsk Wrocław SA zapadła decyzja o powołaniu Patryka Załęcznego na stanowisko Prezesa Zarządu. Jednocześnie zakończyła się delegacja Przewodniczącego Rady Nadzorczej, Macieja Potockiego, do czasowego pełnienia funkcji Prezesa” – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Śląska.

Nowy sternik podzielił się pierwszymi przemyśleniami w nowej roli. – W Śląsku Wrocław chcemy tworzyć mosty a nie stawiać bariery. To jest klub o bogatej tradycji. Chcemy, by był to zespół plasujący się na wysokich lokatach sportowych i jednocześnie organizacja otwarta na i dla kibiców, i na dialog z nimi. Ważna dla lokalnej społeczności Wrocławia i regionu. W taki sposób działamy w ostatnich tygodniach i tak będzie nadal. Chcemy, byście byli dumni z kierunku, w którym zmierzamy i sposobu, w jaki budujemy markę naszego klubu – przekonywał nowy prezes Śląska Wrocław – Patryk Załęczny.

Czytaj więcej: Exposito mówi o transferze. Stanowcza wypowiedź

Komentarze