Exposito mówi o transferze. Stanowcza wypowiedź

Daniel Sobis z Przeglądu Sportowego Onet rozmawiał z Erikiem Exposito, który w minionym okienku był łączony z transferem do Rakowa Częstochowa. Co o potencjalnej zmianie klubowych barw powiedział napastnik Śląska Wrocław?

Erik Exposito
IMAGO/ KRYSTYNA PACZKOWSKA/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Erik Exposito
  • Erik Exposito w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy ma już na koncie sześć goli
  • W letnim okienku zainteresowanie Hiszpanem wyrażał Raków Częstochowa
  • 27-latek wypowiedział się na temat transferu do ekipy mistrza Polski

Exposito: Nie chciałem odchodzić

Erik Exposito znakomicie rozpoczął sezon 2023/24 w PKO BP Ekstraklasie. Hiszpan w siedmiu meczach strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty, stając się głównym motorem napędowym Śląska Wrocław. 27-latek swoją znakomitą postawą zwrócił uwagę Rakowa, który szukał wzmocnienia linii ataku.

Natomiast świadomość władz klubu ze stolicy Dolnego Śląska, dotycząca tego, że bez swojej gwiazdy Wojskowi będą mogą napotkać ogromne problemy z regularnym punktowaniem, doprowadziła do impasu w rozmowach na linii Częstochowa – Wrocław.

Daniel Sobis z Przeglądu Sportowego Onet zapytał Exposito o sytuację związaną z transferem do ekipy mistrza Polski:

– Nie chciałem odchodzić. Pojawiła się oferta, którą omówiłem w klubie. Śląsk powiedział, jakie ma oczekiwania finansowe. Jeśli mój transfer mógłby pomóc klubowi finansowo, byłbym szczęśliwy. Skoro nie udało się dojść do porozumienia i Śląsk chciał, abym został we Wrocławiu – również jestem zadowolony. Nie było w tym żadnego drugiego dna.

Komentarze