Napastnik Śląska wierzy w utrzymanie. “Zrekompensujemy wcześniejsze niepowodzenia”

Śląsk Wrocław w sobotę powalczy o utrzymanie w Ekstraklasie. Wojskowi w ostatniej kolejce zmierzą się z Legią Warszawa. Matias Nahuel wierzy, że ekipa z Wrocławia utrzyma się w Ekstraklasie.

Matias Nahuel
Imago Na zdjęciu: Matias Nahuel
  • Śląsk Wrocław przed ostatnią kolejką Ekstraklasy ma punkt przewagi nad strefą spadkową
  • W ostatnim meczu Wojskowi zagrają na wyjeździe z Legią Warszawa
  • Matias Nahuel wierzy, że Śląsk utrzyma się w Ekstraklasie

Śląsk powalczy w ostatniej kolejce o uniknięcie spadku

W walkę o utrzymanie przed ostatnią kolejką Ekstraklasy wciąż zamieszane są aż cztery zespoły. Najtrudniejsza jest sytuacja Wisły Płock, która zajmuje 16. miejsce i traci do Śląska Wrocław punkt. Wojskowi w sobotę zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa. Czeka ich zatem wyjątkowo wymagające starcie. 

Matias Nahuel zawodził na początku sezonu, jednak w dwóch ostatnich meczach zanotował dwa trafienia. Przyczynił się tym mocno do zwycięstw nad Wisłą Płock i Miedzią Legnica. W rozmowie z klubowymi mediami Hiszpan podkreślił, że wierzy w utrzymanie w Ekstraklasie. 

– Zawsze powtarzam, że nasi fani są bardzo ważni dla zespołu przez cały rok, a my nie sprostaliśmy ich oczekiwaniom i standardom. Mamy nadzieję, że w sobotę damy im upragnione zwycięstwo i częściowo zrekompensujemy wcześniejsze niepowodzenia – stwierdził napastnik.

– Mimo zdobycia dwóch goli w dwóch meczach z rzędu, nie jestem zadowolony ze swoich występów w tym roku. Wiele się wydarzyło i nie zawsze mogłem być gotowy na sto procent. Wyciągnąłem sporo wniosków i teraz, dzięki Bogu, pomogłem drużynie tymi dwoma trafieniami. Mam nadzieję, że uda mi się kontynuować tę passę w kolejnym meczu – dodał.

Wszystkie mecze 34. kolejki Ekstraklasy rozegrane zostaną o godzinie 17:30. Śląsk powalczy z Legią, podczas gdy Wisła Płock zagra na wyjeździe z Cracovią.

Więcej na temat walki o utrzymanie w Ekstraklasie w naszym materiale video.

Komentarze