Pomocnik na dłużej w Śląsku Wrocław. Umowa została przedłużona

Petr Schwarz wypełnił limit minut potrzebnych do przedłużenia kontraktu ze Śląskiem Wrocław. Nowa umowa środkowego pomocnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku.

Petr Schwarz
IMAGO / Paweł Andrachiewicz / PressFocus / Newspix.pl Na zdjęciu: Petr Schwarz
  • Kontrakt Petra Schwarza ze Śląskiem Wrocław został automatycznie przedłużony
  • Środkowy pomocnik rozegrał bowiem wystarczającą liczbę minut potrzebnych do prolongaty
  • Czech strzelił bramkę i zaliczył asystę w ostatnim spotkaniu z Miedzią Legnica (4:2)

Udany tydzień Petra Schwarza zwieńczony przedłużeniem kontraktu

Śląsk Wrocław w social mediach poinformował o podpisaniu nowej umowy z Petrem Schwarzem. Kontrakt środkowego pomocnika został przedłużony automatycznie po tym, jak 31-latek rozegrał określoną liczbę minut potrzebnych do prolongaty.

Dotychczasowe porozumienie pomiędzy stronami wygasało już 30 czerwca 2023 roku, a nowe będzie ważne do końca sezonu 2023/2024. Co ciekawe, Wojskowi na kolejkę przed końcem kampanii wciąż nie są pewni utrzymania się w PKO BP Ekstraklasie.

Petr Schwarz ma za sobą dobry tydzień – w weekend zdobył gola i zanotował asystę w wygranym 4:2 meczu z Miedzią Legnica, a dzisiaj przedłużył umowę z dwukrotnym mistrzem Polski.