Legia żegna się z chorwackim pomocnikiem

Domagoj Antolić
Domagoj Antolić PressFocus

Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie poinformowała o rozstaniu z Domagojem Antoliciem. 30-letni chorwacki pomocnik żegna się z klubem po trzech latach występów w Polsce.

Były piłkarz Dinama Zagrzeb i Lokomotiwu Zagrzeb był związany z Legią umową do końca 2020 roku. Warszawski klub poinformował, że nie zostanie ona przedłużona. Tym samym Antolić od 1 stycznia będzie wolnym zawodnikiem.

Antolić do Legii dołączył w styczniu 2018 roku za 750 tysięcy euro z Dinama Zagrzeb. Od tamtej pory rozegrał w jej barwach 98 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając cztery gole i dokładając dziesięć asyst.

Z zespołem Legii dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski (2018, 2020) oraz raz triumfował w rozgrywek Pucharu Polski (2018).

Pięciu zawodników odeszło z Legii

Antolić jest już piątym zawodnikiem, który w ostatnich tygodniach pożegnał się z Legią. Wcześniej klub informował o rozwiązaniu kontraktów z dwoma Francuzami – Williamem Remy’m i Vamarą Sanogo, do Pogoni Szczecin odszedł Paweł Stolarski, a do Arki Gdynia wypożyczony został Maciej Rosołek.

Komentarze