Legia z celem zepchnięcia Radomiaka do obrony. “Mamy elementy do poprawy”

Legia Warszawa w drugim piątkowym meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z Radomiakiem. Przed tym starciem trener Kosta Runjaić wskazał, który element piłkarskiego rzemiosła musi się w jego zespole poprawić względem potyczki ze Stalą Mielec.

Kosta Runjaić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kosta Runjaić
  • Legia Warszawa powalczy w piątek o 15. zwycięstwo w sezonie
  • Kosta Runjaić przekonywał, że jego drużyna z przytupem chce udać się na reprezentacyjną przerwę
  • Starcie w Radomiu odbędzie się o godzinie 20:30

Kosta Runjaić o szczególnym spotkaniu dla kibiców Legii i Radomiaka

Legia Warszawa nie daje pohasać rywalom od dłuższego czasu. 15-krotny mistrz Polski jest bez porażki października minionego. Niespodzianką byłoby, gdyby ten stan rzeczy uległ zmianie w piątkowy wieczór.

Zespół z Radomia będzie bardzo zmotywowany. Nasi rywale mogą grać nawet powyżej swoich umiejętności, oczywiście, jeśli do tego dopuścimy. Radomiak jest w środku tabeli, ale każdy mecz toczy się o stawkę trzech punktów. Na pewno zespół z Radomia będzie mocno walczył – mówił Kosta Runjaić cytowany przez Legia.com.

Zobacz także:

Weteran boisk Ekstraklasy nie planuje zakończenia kariery
Jakub Rzeźniczak

Wisła Płock może dalej liczyć na weterana W 2019 roku Jakub Rzeźniczak zakończył swoją dwuletnią zagraniczną przygodę w Karabachu i wrócił do Polski. Obrońca związał się z Wisłą Płock, z którą wiąże go kontrakt do końca tego sezonu. Rzeźniczak nie planuje kończyć kariery, więc możliwe, że dalej będziemy go oglądać na boiskach Ekstraklasy. – Chce

Czytaj dalej…

My chcemy potwierdzić swoją dobrą formę z ubiegłych tygodni. Naszym celem jest kontynuacja dobrej passy. Chcemy z przytupem zakończyć pewien etap przed przerwą na reprezentacje. Wiemy, że mamy pewne elementy do poprawy w odniesieniu do meczu ze Stalą Mielec. Mam na myśli, chociażby aspekt posiadania piłki – kontynuował Niemiec.

W drugiej połowie ostatniej rywalizacji nie robiliśmy tego na naszym poziomie. Pracujemy także nad szybszym operowaniem piłką między zawodnikami. Radomiak dysponuje kilkoma indywidualnościami. Koncentrują się na kontratakach i szukają dośrodkowań na swojego napastnika. Najlepszą odpowiedzią na ten styl gry jest posiadanie piłki – zakończył trener Legii.

Czytaj więcej: Legia – Stal. Majewski: wydaje mi się, że nie byliśmy zespołem gorszym

Komentarze