Legia – Stal. Majewski: wydaje mi się, że nie byliśmy zespołem gorszym

Stal Mielec zanotowała czwartą porażkę z rzędu. Drużyna Adama Majewskiego w 24. kolejce PKO BP Ekstraklasy uległa 0:2 Legii Warszawa.

Adam Majewski
PressFocus Na zdjęciu: Adam Majewski
  • Stal Mielec przeżywa spory kryzys
  • Biało-Niebiescy zanotowali czwartą porażkę z rzędu
  • Adam Majewski liczy na przełamanie w następnej kolejce Ekstraklasy

Adam Majewski po porażce Stali Mielec z Legią Warszawa

Stal Mielec w 24. kolejce PKO BP Ekstraklasy na wyjeździe mierzyła się z Legią Warszawa. Biało-Niebiescy postawili trudne warunki Wojskowym, ale mimo to przegrali 0:2. To czwarta porażka z rzędu podkarpackiej drużyny, a w związku z tym przyszłość Adama Majewskiego stoi pod znakiem zapytania.

Opiekun Biało-Niebieskich jest jednak spokojny i liczy na przełamanie swojej ekipy za tydzień. – Gratuluję Legii wygranego meczu. Kolejny raz gratuluję zespołowi wygranej, chociaż wydaje mi się, że nie byliśmy zespołem gorszym. Stworzyliśmy sobie tyle sytuacji, że spokojnie mogliśmy zremisować. Dziękuję swojemu zespołowi – powiedział Adam Majewski.

Zabrakło po prostu jakości, bo okazji tworzymy sobie wiele. Musimy po prostu strzelić gola i wygrać mecz, a wtedy wszystko wróci do normy – dodał trener Stali Mielec.

Biało-Niebiescy w 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy we Wrocławiu zagrają z tamtejszym Śląskiem. Początek spotkania w najbliższą sobotę 18 marca o godzinie 12:30.

  • Oglądaj treści wideo na naszym kanale:

Komentarze