Legia ogłosiła komunikat na temat Kapustki

Bartosz Kapustka
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Kapustka

Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie prasowym przekazała, że Bartosz Kapustka przedłużył kontrakt z klubem. Aktualni mistrzowie Polski skorzystali z opcji przedłużenia umowy z zawodnikiem.

  • Legia Warszawa oficjalnie poinformowała o przedłużenia umowy z Bartoszem Kapustką
  • Nowy kontrakt zawodnika będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku
  • Piłkarz na boisko po kontuzji ma wrócić mniej więcej w kwietniu tego roku

Kapustka na dłużej w Legii Warszawa

Legia Warszawa pozyskała Kapustkę w 2020 roku. Już w pierwszym sezonie piłkarz miał swój wkład w wywalczenie mistrzowskiego tytułu przez Wojskowych, notując trzy trafienia i cztery asysty.

W tej kampanii Kapustka na razie nie jest w stanie pomóc legionistom, na co wpływ ma kontuzja zawodnika. Po raz ostatni piłkarz zagrał w spotkaniu w ramach europejskich pucharów przeciwko Florze Tallin. Zawodnik zdobył w tym starciu bramkę, ale chwilę później musiał opuścić plac gry.

Nowe porozumienia Kapustki z Legią Warszawa obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. 25-latek dołączył już na zgrupowanie Wojskowych w Dubaju. Piłkarz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie przechodził rehabilitację.

Jestem szczęśliwy i bardzo doceniam ten ruch ze strony klubu. Przez kontuzję nie jest to dla mnie łatwy moment, tym bardziej dziękuję klubowi za zaufanie. Wierzę, że przeżyję w Warszawie jeszcze wiele pięknych momentów – mówił Kapi cytowany przez Legia.com.

Kapustka ma wrócić na boisko mniej więcej w kwietniu. Przypomnijmy, że zawodnik zerwał więzadło krzyżowe w lipcu minionego roku.

Czytaj więcej: Gorąco w PZPN, podjęto nową decyzję!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze