Gorąco w PZPN, podjęto nową decyzję!

Cezary Kulesza
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cezary Kulesza

Reprezentacja Polski czeka na wybór nowego selekcjonera. Według informacji TVPSport.pl nazwisko następcy Paulo Sousy ma zostać ujawnione najwcześniej w niedzielę. Tymczasem w środę odbędzie się zebranie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  • Reprezentacja Polski już od 19 dni jest bez selekcjonera
  • Nowe informacje na temat wyboru nowego opiekuna Biało-czerwonych przekazał serwis TVPSport.pl
  • Personalia nowego selekcjonera mają być ujawnione najwczesniej w niedzielę. Tymczasem aktualnie została wprowadzona cisza medialna w tej sprawie

Kto selekcjonerem reprezentacji Polski?

Reprezentacja Polski już 24 marca zmierzy się z Rosją w spotkaniu barażowym o awans na mundial w Katarze. Tymczasem wciąż nie jest znany nowy opiekun Biało-czerwonych.

Prezes PZPN Cezary Kulesza od dobrych kilku dni intensywnie pracuje w sprawie wyboru nowego opiekuna Biało-czerwonych. Sternik polskiej federacji piłki nożnej przeprowadził rozmowę z Fabio Cannavaro. Włoch ostatecznie zrezygnował z przejęcia sterów nad polską ekipą, chcąc jednak pracować w klubie.

W czwartek wieczorem i w piątek rano Kulesza rozmawiał natomiast z Adamem Nawałką. Były trenera Lecha Poznań w powszechnej opinii jest faworytem do objęcia sterów nad reprezentacją Polski. Mimo że pojawiły się spekulacje, sugerujące, że sternik polskiej centrali rozważa też kandydaturę Marcela Kollera, o czym informował Maciej Szmigielski z Przeglądu Sportowego.

Ciekawe informacje przekazał z kolei Sebastian Staszewski z Interia.pl, przekonując, że rozważany przez prezesa PZPN jest jeszcze jeden polski trener, którego personalia nie są znane. W każdym razie decyzja Kuleszy może ujrzeć światło dzienne najwcześniej w niedzielę, twierdzi TVPSport.pl.

Ciekawostką jest, że władze Polskiego Związku Piłki Nożnej zakazały przekazywania informacji na temat wyboru nowego selekcjonera Biało-czerwonych od piątku od godziny 16:00. Reprezentacja Polski pozostaje bez selekcjonera od 19 dni.

Czytaj więcej: Kulesza o wyborze selekcjonera: jest trzech realnych kandydatów

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 lutego 2022 22:11.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze