Gołębiewski zmartwiony falą kontuzji. ”Musimy sobie z tym radzić”

Marek Gołębiewski
Pressfocus Na zdjęciu: Marek Gołębiewski

Mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin to hit 13. kolejki Ekstraklasy. Głos przed tym pojedynkiem zabrał Marek Gołębiewski.

  • W niedzielę 31 października Legia Warszawa podejmie u siebie Pogoń Szczecin
  • Pojedynek ten będzie dla Marka Gołębiowskiego drugim w roli szkoleniowca mistrza Polski
  • Trener warszawskiej drużyny wypowiedział się między innymi na temat kontuzji w zespole

Legia na problemy kadrowe

Czwartkowy mecz Pucharu Polski ze Świtem Szczecin, był debiutem Marka Gołębiewskiego na ławce trenerskiej Legii Warszawa. Jego zespół wygrał tylko 1:0. Nowy szkoleniowiec stołecznego klubu dostrzega, że występ ten nie należał do idealnych.

Widać, że zawodnicy chcą zwyciężać. Mam nadzieję, że w niedzielę zagramy podobnie jak ze Świtem Szczecin, ale skuteczniej. Kibice na pewno oczekują lepszej organizacji gry, ale na to trzeba więcej czasu -przyznał Marek Gołębiewski. Co zatem szlifują warszawianie?

Cały czas kontynuujemy pracę nad rozmieszczeniem na połowie przeciwnika, doskokiem po stracie piłki, stałymi fragmentami. Takie rzeczy, które w krótkim czasie można poprawić – nad tym pracujemy – wyjaśnił trener Legii, który wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej w swojej drużynie.

Martwi mnie duża liczba urazów wśród środkowych obrońców. Lindsay Rose odniósł kontuzję, jego występ stoi pod znakiem zapytania. Musimy sobie z tym radzić, ale też chuchać na Wieteskę i Jędrzejczyka, bo oni grają praktycznie cały czas po 90 minut. Wkrótce wróci Mateusz Hołownia – rzekł Marek Gołębiewski.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 15:24.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Czytaj także: Stal – Lech: Kolejorz zatrzymany w Mielcu, Strączek bohaterem Stali

Komentarze