Poważna kontuzja zawodnika Lechii. Czeka go długi rozbrat z piłką

Jak poinformowała oficjalna strona Lechii Gdańsk, Filip Koperski nabawił się poważnej kontuzji w meczu reprezentacji Polski do lat 19. Obrońca "Biało-Zielonych” w spotkaniu z Izraelem zerwał więzadła krzyżowe.

Filip Koperski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Filip Koperski
  • Koperski zdobył bramkę, a chwilę później musiał opuścić boisko
  • Klub poinformował o stanie zdrowia zawodnika
  • Awans reprezentacji U-19 do mistrzostw Europy

Cieszynka okupiona zerwanymi więzadłami

Filip Koperski nie zapamięta dobrze spotkania z Izraelem na wyjeździe w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Mimo że zawodnik wpisał się na listę strzelców. 19-latek tak pechowo cieszył się ze zdobytej bramki, że nabawił się poważnej kontuzji, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy. Lechia Gdańsk w środowe popołudnie zamieściła na stronie klubowej komunikat w sprawie kontuzji swojego zawodnika. Filip Koperski podczas celebracji gola nabawił się zerwania więzadeł krzyżowych.

Filip, życzymy rychłego powrotu do zdrowia. Czekamy na Ciebie! – napisał klub na oficjalnej stronie.

Młodzieżowa reprezentacja Polski musiała mierzyć się z Serbią już bez Filipa Koperskiego. Mecz miał dramatyczny przebieg i zakończył się remisem 2:2. Ten wynik okazał się szczęśliwy dla naszej młodzieżówki, ponieważ udało im się awansować na mistrzostwa Europy do lat 19. Filip Koperski będzie musiał stoczyć walkę nie tylko z kontuzją, ale również czasem, ponieważ turniej zostanie rozegrany już w lipcu.

Sprawdź także: Olkowicz opowiedział jak poznał Skorupskiego. “Były browary, był McDonald. Taki był Łukasz”

Komentarze