Fatalna dyspozycja wiosną spowoduje zmiany na ławce trenerskiej Stali?

Stal Mielec nie wygrała wiosną żadnego z siedmiu dotychczasowych spotkań. Fatalna dyspozycja sprawia, że w klubie trwa debata nad przyszłością Adama Majewskiego - informuje Tomasz Włodarczyk.

Adam Majewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Adam Majewski
  • Przegrana z Legią Warszawa była już siódmym kolejnym wiosennym meczem Stali Mielec bez wygranej
  • Posada Adama Majewskiego robi się zagrożona
  • Jeśli Stal nie poprawi wyników, włączy się do walki o utrzymanie w Ekstraklasie

W Mielcu narasta frustracja

Stal Mielec była jesienią jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w całej Ekstraklasie. Ekipa Adama Majewskiego punktowała bardzo dobrze, a w jej szeregach błyszczał w szczególności Said Hamulić, który zgromadził dziewięć ligowych trafień. Zimą snajper został sprzedany i zastąpiony przez Rauno Sappinena.

Nie była to jednak dobra decyzja władz Stali. Wiosną zespół z Mielca prezentuje się dużo gorzej i nie wygrał żadnego z siedmiu kolejnych spotkań. Po porażce z Legią Warszawa w klubie rozpoczęła się debata dotycząca przyszłości Majewskiego.

Stal obawia się, że w przypadku braku poprawy wyników – włączy się do walki o utrzymanie w Ekstraklasie. W chwili obecnej zajmuje bezpieczne dziesiąte miejsce w tabeli, ale ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Z pewnością taka decyzja nie spotkałaby się z entuzjazmem w środowisku. Majewski uchodzi za dobrego fachowca, którego drużyna gra i punktuje powyżej potencjału kadrowego.

Zobacz również:

Van den Brom narzeka na warunki w Gliwicach. “Boisko było bardzo trudne”
John van den Brom

Lech ofiarą murawy w Gliwicach? Po świetnym meczu i wygranej z Djurgarden w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy Lech Poznań udał się do Gliwic na starcie z tamtejszym Piastem. W składzie Kolejorza znalazło się kilku rezerwowych, a samo spotkanie nie było zbyt emocjonujące. W drugiej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie, a mistrzowie Polski zdołali wyrównać

Czytaj dalej…

Komentarze