Van den Brom narzeka na warunki w Gliwicach. “Boisko było bardzo trudne”

Lech Poznań zremisował w niedzielę z Piastem 1-1. John van den Brom narzekał po meczu na stan murawy w Gliwicach i przekonywał, że przeszkodziła ona jego drużynie w prezentowaniu swojego stylu gry.

John van den Brom
fot. PressFocus Na zdjęciu: John van den Brom
  • Lech Poznań zremisował w niedzielę z Piastem Gliwice 1-1
  • John van den Brom narzekał na stan murawy w Gliwicach
  • Holender uważa, że jego zespół nie mógł prezentować swojego stylu gry

Lech ofiarą murawy w Gliwicach?

Po świetnym meczu i wygranej z Djurgarden w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy Lech Poznań udał się do Gliwic na starcie z tamtejszym Piastem. W składzie Kolejorza znalazło się kilku rezerwowych, a samo spotkanie nie było zbyt emocjonujące. W drugiej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie, a mistrzowie Polski zdołali wyrównać dopiero w doliczonym czasie gry.

Po meczu John van den Brom zwracał uwagę na stan murawy w Gliwicach. Już od dłuższego czasu jest ona tematem zaciekłych dyskusji. Holender przekonuje, że przeszkodziła ona Lechowi Poznań w prezentowaniu swojego stylu gry.

– Na koniec, z przebiegu gry jesteśmy zadowoleni, bo ostatecznie zremisowaliśmy 1:1. Podsumowując – fantastyczny gol Kvekve, zasłużyliśmy nawet na więcej, ale boisko było bardzo trudne. Wszyscy znają nasz styl gry, ale ze względu na murawę, musieliśmy go zmienić. Staraliśmy się grać w inny sposób. Podjęliśmy to ryzyko, na szczęście dla nas mamy gola i jedną bramkę.

– Pozytywny jest debiut naszego młodego zawodnika, wychowanka naszej akademii, Michała Gurgula. To dobrze, że mógł zebrać pierwsze minuty, zagrał dobrze – ocenił van den Brom.

Zobacz również:

Lech ratuje remis w doliczonym czasie gry! Kolejna strata punktów mistrza Polski [WIDEO]
Michał Chrapek

Lech zawiódł w Gliwicach W środku tygodnia Lech Poznań postawił spory krok w stronę awansu do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, bowiem przed własną publicznością ograł Djurdgarden 2-0. Przed rewanżem w Szwecji Kolejorz wyjechał do Gliwic na starcie z tamtejszym Piastem. W pierwszej połowie niedzielnego spotkania działo się niewiele. Najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie mistrzowie

Czytaj dalej…

Komentarze