Awantura w meczu towarzyskim. Sędzia skończył mecz Wisła – Radomiak przed czasem

Wisła Płock wygrała 1-0 w meczu towarzyski z Radomiakiem Radom. Jednak sędzia spotkania przerwał mecz w 74 minucie ze względu na bójkę piłkarzy obu drużyn.

Edi Semedo
PressFocus Na zdjęciu: Edi Semedo
  • Wisła Płock pokonała w meczu towarzyskim 1-0 Radomiak Radom
  • Sędzia przerwał mecz w 74 minucie
  • Powodem przedwczesnego zakończenia spotkania była awantura zawodników obu drużyn

Mecz Wisła Płock – Radomiak Radom zakończony przed czasem

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego spotkania sparingowego pomiędzy Wisłą Płock a Radomiakiem Radom. Sędzia prowadzący mecz był zmuszony zakończyć starcie w 74 minucie meczu. Powodem jego decyzji była awantura oraz bójka zawodników obu drużyn.

Całe zamieszanie rozpoczęło się w 73 minucie meczu. Do konfliktu doszło na linii Edi Semedo – Denys Taraduda. Portugalczyk w walce o piłkę odepchnął rywala, a piłkarz Wisły Płock upadł na murawę. Między zawodnikami momentalnie doszło do wymiany zdań i przepychanek. Sędzia od razu ukarał zawodników żółtą kartką. Niezadowolony z tej decyzji był zawodnik Radomiaka. Semedo zaczął podważać decyzję sędziego. Arbiter wyraźnie poirytowany zachowaniem Portugalczyka pokazał mu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Po tej sytuacji doszło do awantury między zawodnikami obu drużyn. Sędzia postanowił wobec tego nie przedłużać i odgwizdał koniec meczu. Finalnie wynik spotkania to zwycięstwo Wisły Płock 1-0.