Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Media: Bayern chce zatrzymać Perisicia

Bayern Monachium według doniesień popularnego włoskiego dziennikarza sportowego w osobie Gianluki Di Marzio przygotowuje się do negocjacji z Interem Mediolan w sprawie transfery definitywnego z udziałem Ivana Perisicia. Chorwat aktualnie do ekipy z Bawarii jest wypożyczony z przedstawiciela Serie A.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że skrzydłowy chce na stałe związać swoją przyszłość z mistrzami Niemiec. Kłopotem może być jednak dojście do porozumienia w sprawie sumy odstępnego, gdyż Bayern ma nadzieję, że uda mu się wynegocjować atrakcyjnie warunki w sprawie pozyskania piłkarza.

Chorwat chętny na kontynuowanie swojej kariery w Monachium

Przypomnijmy, że Inter oczekuje 20 milionów euro za Perisicia. Przedstawiciel Bundesligi wydaje się jednak przekonany, że da radę dojść do porozumienia z mediolańczykami w sprawie obniżenia sumy odstępnego, mając na uwadze to, że zawodnik jest chętny na kontynuowanie swojej kariery w szeregach teamu z Bawarii.

Warto podkreślić, że w pierwszej połowie potyczki z FC Barceloną w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów reprezentant Chorwacji był jedną z pierwszoplanowych postaci w ekipie z Bawarii. Perisić zdobył drugą bramkę dla Bayernu w lizbońskim boju z wicemistrzami Hiszpanii.

Komentarze