Bundesliga
Bundesliga

Eintracht nie chce żegnać się z Kosticiem

Eintracht Frankfurt ma nadzieję, że Filip Kostić latem nie rozstanie się z klubem. Gdyby miało dojść do transferu z udziałem piłkarza, to można się spodziewać, że za mniej niż 35 milionów euro zawodnik z klubu nie odejdzie.

Czytaj dalej…

Kostic nie ukrywa, że bierze pod uwagę rozstanie z Eintrachtem, ale tylko pod warunkiem, że mógłby kontynuować swoją karierę w jednym z czołowych europejskich klubów. Kłopotem mogą być jednak żądania finansowe za zawodnika ze strony władz klubu.

Cena wywoławcza za Serba to 35 milionów euro

– Oczywiście wszyscy chcielibyśmy zatrzymać Filipa Kostica. Wiem, że Filip czuje się u nas bardzo dobrze. Potrzebuje odpowiedniego środowiska, aby pokazywać pełnie swoich możliwości – powiedział ostatnio trener z Eintrachtu w osobie Adi Hüttera cytowany przez Bulinews.com.

Medialne doniesienia latem minionego roku wskazywały, że zainteresowanie piłkarzem wyrażał Inter Mediolan, który był skłonny zaoferować za zawodnika 40 milionów euro. Niemiecki klub nie był jednak chętny na to, aby rozstawać się z piłkarzem, gdyż wcześniej z Eintrachtem pożegnali się Luka Jovic i Sebastian Haller.

Dodajmy, że obecna umowa Serba z Eintrachtem wygasa w 2023 roku.

Komentarze