Hansi Flick
Hansi Flick fot. PressFocus

Bild: Hudson-Odoi już bardzo blisko Bayernu

Callum Hudson-Odoi według informacji Christiana Falka jest coraz bliżej przeprowadzki z Chelsea FC do Bayernu Monachium. Rozmowy między klubami ws. przyszłości piłkarza wkraczają już w decydującą fazę, sugeruje znany niemiecki dziennikarz sportowy.

Czytaj dalej…

Callum Hudson-Odoi już w minionym roku był bliski przeprowadzki do klubu z Bawarii. Ostatecznie do transferu z udziałem zawodnika nie doszło. Z kolei we wrześniu minionego roku Anglik parafował nowy kontrakt z The Blues, przedłużając go o pięć lat.

19-latek w szeregach mistrzów Niemiec i triumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzów będzie mógł grać na skrzydle lub jako klasyczna “9”. Wygląda na to, że Hudson-Odoi w najbliższym czasie będzie następcą Leroya Sane, który ostatnio doznał kontuzji.

Urodzony w Londynie zawodnik to wychowanek Chelsea, który w stołecznej ekipie wystąpił jak na razie w 65 spotkaniach, notując w nich dziewięć trafień. W tym sezonie piłkarz zaliczył już dwa mecze w ramach angielskiej ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę.

W piłkarskim CV angielskiego piłkarza są trzy występy w reprezentacji Anglii. Debiut w szeregach Synów Albionu zawodnik zaliczył w marcu minionego roku.

Komentarze