Bundesliga
Bundesliga

Angelino wkrótce znów dołączy do RB Lipsk?

Angelino według doniesień niemieckich mediów najpewniej w trakcie sezonu 2020/2021 znów będzie grał w Bundeslidze. Piłkarza na kolejne wypożyczenie z Manchesteru City zamierza ściągnąć RB Lipsk.

Czytaj dalej…

Angelino według informacji Kickera uzgodnił już warunki kontraktu indywidualnego z przedstawicielem Bundesligi. Warto zaznaczyć, że tym razem piłkarz ma trafić do teamu z Saksonii na wypożyczenie z opcją obowiązkowego transferu definitywnego, co jest praktykowane, aby odroczyć w czasie termin płatności za transakcję.

Suma transferu z udziałem zawodnika według niemieckich dziennikarzy ma wynieść 20 milionów euro. Przypomnijmy, że w poprzedniej kampanii Angelino w szeregach Die Roten Bullen wystąpił łącznie w 18 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę, notując też pięć asyst.

Były młodzieżowy reprezentant Hiszpanii ma 23 lata. W przeszłości grał między innymi w PSV Eindhoven, NAC Breda, RCD Mallorca. W ekipie z niemieckiej ekstraklasy piłkarz będzie mógł grać na lewej stronie defensywy lub na lewej pomocy.

Dodajmy, że obecny kontrakt Angelino z Manchesterem City obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze