Toni Kroos wbił szpilkę w zarząd Bayernu Monachium

Toni Kroos w podcaście "Einfach mal Luppen", który prowadzi wraz ze swoim bratem Felixem, wypowiedział się na temat sytuacji w Bayernie Monachium. Pomocnik Realu Madryt uważa, że sposób postępowania włodarzy mistrza Bundesligi nie jest dobry.

Toni Kroos
PressFocus Na zdjęciu: Toni Kroos
  • Toni Kroos wraz ze swoim bratem Felixem prowadzi podcast “Einfach mal Luppen”
  • Pomocnik Realu Madryt w ostatnim odcinku zabrał głos nt. Bayernu Monachium
  • Były zawodnik Bawarczyków skomentował zwolnienie Juliana Nagelsmanna

“Sposób postępowania zarządu Bayernu Monachium nie jest dobry”

Podziękowanie za współpracę Julianowi Nagelsmannowi przez Bayern Monachium zaskoczyło niemal cały piłkarski świat. Wśród takich osób znalazł się również Toni Kroos, który w podcaście “Einfach mal Luppen” wypowiedział się o decyzji niemieckiego klubu. Piłkarz Realu Madryt wbił szpilkę we władze swojego byłego zespołu.

Zwolnienie Juliana Nagelsmanna? Jeśli taka jest ich decyzja sportowa, to proszę bardzo. Przez chwilę kazali wierzyć, jak bardzo go wspierają. To, co się stało, nie było normalne. Sposób postępowania zarządu Bayernu Monachium nie jest dobry. Mówili, że będą go wspierać, bo to projekt długoterminowy, a stało się coś zupełnie odwrotnego – przyznał Toni Kroos.

Przypomnijmy, że następcą Juliana Nagelsmanna został Thomas Tuchel, którego zaprezentowano tego samego dnia, w którym poinformowano o zwolnieniu 35-latka.

Toni Kroos nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości. Były reprezentant Die Mannschaft albo przedłuży umowę z Realem Madryt, albo zakończy karierę.

Komentarze