Skrzydłowy Bayernu nietykalny. Zakusy Man Utd nie zdadzą się na nic

Jeśli Manchester United trafi w ręce nowych władz, będą one chciały sfinalizować transfer Kingsleya Comana. Bayern Monachium nie zamierza natomiast słyszeć o ewentualnej sprzedaży swojego gwiazdora, który jest nietykalny.

Kingsley Coman
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kingsley Coman
  • Manchester United ma na swojej liście życzeń nazwisko Kingsleya Comana
  • Bayern Monachium nie zamierza rozstawać się z Francuzem
  • Dla Thomasa Tuchela skrzydłowy może okazać się kluczowy w przyszłym sezonie

Coman zostanie w Bawarii

Przeciętny sezon w wykonaniu Bayernu Monachium sprawia, że latem może dojść do kilku zmian wewnątrz zespołu. Niepewni przyszłości są między innymi Serge Gnabry, Thomas Muller, Sadio Mane czy Leroy Sane. Włodarze mistrza Niemiec są natomiast przekonane do kontynuowania współpracy z Kingsleyem Comanem.

Niedawno media informowały o potencjalnym transferze Francuza do Manchesteru United. Na taki ruch naciskałyby ewentualne nowe władze Czerwonych Diabłów. Bawarczycy zamierzają pokrzyżować plany Katarczyków i z góry zakładają, że skrzydłowy nie wyprowadzi się z Monachium.

Ze wszystkich ofensywnych zawodników Bayernu w tym sezonie Coman zdaje się być najbardziej regularny. Thomas Tuchel traktuje go jako potencjalna gwiazda całej drużyny.

W trwającej kampanii 26-latek zgromadził w Bundeslidze siedem trafień oraz sześć asyst. Dołożył do tego bramkę i asystę w Lidze Mistrzów.

Zobacz również: PSG ma coraz mniej czasu. Skłania się ku sensacyjnemu zakontraktowaniu byłego piłkarza

Komentarze