Sancho: To szalone jak wiele klubów chciało mnie sprowadzić

Kibice Borussii Dortmund
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Kibice Borussii Dortmund

Jadon Sancho doskonale radzi sobie po transferze z Manchesteru City do Borussii Dortmund w 2017 roku. Młody napastnik przyznaje, że teraz chciała go sprowadzić ogromna liczba klubów.

Czytaj dalej…

– Dlaczego wybrałem Dortmund? To mówi samo za siebie. Młodzi dostają w tym klubie szanse – powiedział Sancho w rozmowie z “ourFourTwo.

– Trzeba podziękować Borussii, bo to jest coś wspaniałego, że na każdy mecz przychodzi po 80 tysięcy kibiców, a klub tak bardzo wierzy w młodych zawodników – dodał 18-latek.

– To było szalone, jak wiele klubów mnie chciało sprowadzić. To jednak pokazuje, że dobrze sobie radzę, ale zawsze czułem, że Borussia Dortmund to dla mnie odpowiedni wybór – przyznał.

– Oczywiście to było wielkie ryzyka. Nie zagwarantowano mi, że będę grał. Musiałem udowodnić, że jestem wystarczająco dobry i dopasować się do drużyny – stwierdził.

Anglik w obecnym sezonie wystąpił w 27 meczach BVB we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich siedem goli i zanotował 12 asyst. Jego kontrakt z klubem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze