Dobra wiadomość dla kibiców Lipska. Kluczowi piłkarze przedłużą kontrakt

RB Lipsk osiągnął porozumienie w sprawie kontraktów z kluczowymi zawodnikami. Mowa o Lukasie Klostermannie, Yussufie Poulsenie oraz Kevinie Kamplu, którym umowa wygasała wraz z końcem obecnego sezonu. Niemiecki klub potwierdzi informacje przekazane przez "Leipziger Volkszeitung".

Kevin Kampl
IMAGO / Eibner Na zdjęciu: Kevin Kampl
  • RB Lipsk wkrótce ogłosi bardzo dobrą wiadomość kibicom
  • Klub doszedł do porozumienia z Klostermannem, Poulsenem oraz Kamplem
  • Cała trójka zgodziła się na przedłużenie pobytu na Red Bull Arena

Klostermann, Kampl i Poulsen zostają w Lipsku

Z informacji przekazanych przez portal “Leipziger Volkszeitung” wynika, że RB Lipsk wkrótce ogłosi kibicom bardzo dobrą wiadomość. Otóż klub porozumiał się w sprawie kontraktu z Lukasem Klostermannem, Yussufem Poulsenem oraz Kevinem Kamplem. Cała trójka zaakceptowała warunki oferowane przez władze “Czerwonych Byków”.

RB Lipsk długo wstrzymywał się z decyzją o przedłużenie umów z Klostermannem, Poulsenem i Kamplem. Jednak w ostatnich miesiącach ci trzej piłkarze imponują formą, a klub nie chce, by choć jeden z nich odszedł z drużyny jako wolny agent, bowiem ich kontrakty dobiegają końca 30 czerwca 2024 roku.

Drużyna prowadzona przez Marco Rose dobrze weszła sezon, bo już 12 sierpnia sięgnęli po pierwsze trofeum, jakim jest Superpuchar Niemiec. RB Lipsk w imponującym stylu pokonał Bayern Monachium aż 3:0. Po trzech kolejkach rozgrywek Bundesligi mają na koncie sześć oczek i zajmują obecnie 4. lokatę w tabeli.

Sprawdź także: Gundogan zdradza kulisy odejścia. “City stosunkowo długo czekało”

Komentarze