Prezes Bayernu: Bundesliga ma za mało gwiazd

Czy Harry Kane odejdzie z Tottenhamu? Jeżeli tak, to jaki będzie następny przystanek Anglika? Niewykluczone, że nowym miejscem pracy snajpera Spurs stanie się Bundesliga. W tej kwestii wypowiedział się Herbert Hainer, prezes Bayernu Monachium.

Herbert Hainer
Obserwuj nas w
IMAGO / Sven Simon Na zdjęciu: Herbert Hainer
  • Harry Kane w lecie ma zmienić klub – Anglikiem interesuje się m.in. Bayern
  • Przenosiny napastnika do Monachium mają mieć pozytywny wpływ nie tylko na Die Roten, twierdzi Herbert Hainer
  • Prezes FCB uważa, że na takim ruchu skorzysta także Bundesliga

Bundesliga. Kane w Bayernie pomoże całej lidze

Wydaje się, że w tym okienku transferowym Harry Kane w końcu zmieni klub. Anglik w szeregach Tottenhamu nie ma wielkich szans na trofea, dlatego chce trafić do zespołu, który gwarantuje walkę o najwyższe cele. Jedną z takich ekip jest Bayern Monachium.

Czy reprezentant Synów Albionu zamieni Premier League na Bundesligę? Herbert Hainer, prezes Bawarczyków, przyznał, że liczy na takich ruch, a przejście Kane’a do Niemiec pozytywnie wpłynie także na całe krajowe rozgrywki:

– Myślę, że Bundesliga nie ma już tak wielu międzynarodowych gwiazd. To przyczynia się do tego, jak nasze rozgrywki są sprzedawane na arenie międzynarodowej. Natomiast Bayern zawsze stara się o najlepszych zawodników, którzy mają uczynić nas i Bundesligę lepszymi. Harry Kane to zdecydowanie bardzo atrakcyjny piłkarz, kapitan reprezentacji Anglii, król strzelców. Jego transfer da wiele zarówno nam, jak i całej lidze.

Komentarze