Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM
Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM fot. Przemysław Mamczak

Kolejny bramkarz Schalke wyląduje w Bayernie?

W 2011 roku Bayern Monachium zapłacił 30 milionów euro za transfer Manuela Neuera z Schalke 04. Teraz inny bramkarza może przenieść się z Gelsenkirchen do Bawarii.

Czytaj dalej…

Według kanału telewizyjnego Sport1 i dziennika Bild Bayern Monachium jest zainteresowany usługami Alexadra Nubela, który świetnie spisuję się w tym sezonie w bramce Schalke 04.

Nie jest tajemnicą, że włodarze klubu z Gelsenkirchen chcą przedłużyć z nim kontrakt. Jego agent, Stefan Back, nie wyklucza jednak transferu do innego klubu już w te lato.

– Alex ma prawo do rozważań nad swoją przyszłością. Istniejące umowy nie są jednostronne. Jeśli Alex, podobnie jak kiedyś Neuer, wygeneruje dużą opłatę za transfer to będzie dobry interes dla klubu i pozwolą mu odejść – powiedział Back.

– Włodarze Schalke o przedłużeniu kontraktu z nami mogli rozmawiać od miesięcy. Nie zrobili jednak tego. Dlatego teraz niech nie dziwi ich, że rozważamy różne opcje – dodał.

Przypomnijmy, że 22-letni https://www.goal.pl/zawodnik/alexander-nbel-24301.html rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w tym dwa w Lidze Mistrzów.

Komentarze