Schalke chce zatrzymać polskiego stopera, zaoferowało mu dwuletni kontrakt

Według najnowszych informacji niemieckiego dziennika BILD, Schalke 04 Gelsenkirchen chciałoby kontynuować współpracę z Marcinem Kamińskim. Walczący o utrzymanie w Bundeslidze klub zaoferował Polakowi przedłużenie kontraktu o dwa lata.

Marcin Kamiński
IMAGO / RHR-Foto Na zdjęciu: Marcin Kamiński
  • Umowa Marcina Kamińskiego z Schalke wygasa już 30 czerwca 2023 roku
  • Trwają rozmowy na temat przedłużenia kontraktu pomiędzy stronami
  • Nowe porozumienie miałoby być ważne do 30 czerwca 2025 roku

Marcin Kamiński zostanie na dłużej w Gelsenkirchen?

Schalke 04 Gelsenkirchen na kolejkę przed końcem sezonu 2022/2023 zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale nadal ma szanse na utrzymanie w Bundeslidze. Królewsko-Niebiescy muszą jednak urwać punkty Lipskowi i liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach.

Pomimo niepewnej sytuacji zespołu z Veltins-Arena, w klubowych biurach toczą się rozmowy nt. przyszłości poszczególnych zawodników. Jednym z nich jest Marcin Kamiński, którego Schalke 04 Gelsenkirchen po ostatnich dobrych występach chciałoby zatrzymać na dłużej.

Kontrakt siedmiokrotnego reprezentanta Polski z drużyną Die Koenigsblauen wygasa już 30 czerwca 2023 roku. Nowa umowa miałaby zostać podpisana do 30 czerwca 2025 roku. Pomiędzy stronami trwają negocjacje. Marcin Kamiński w przeszłości był łączony m.in. z powrotem do Lecha Poznań.

Komentarze