BVB reaguje na zainteresowanie z Anglii, zaoferuje gwieździe nową umowę

Arsenal oraz Tottenham wykazują zainteresowanie transferem Juliana Brandta. Borussia Dortmund reaguje na te doniesienia i zamierza zaproponować swojemu gwiazdorowi nowy kontrakt.

Julian Brandt
fot. PressFocus Na zdjęciu: Julian Brandt
  • Julian Brandt generuje spore zainteresowanie na Wyspach Brytyjskich
  • Borussia Dortmund nie chce stracić swojego gwiazdora i zaoferuje mu nową umowę
  • Niemiecki klub jest gotów zwiększyć jego dotychczasowe zarobki

Borussia powalczy o swoją gwiazdę

Julian Brandt po mistrzostwach świata w Katarze stał się kluczową postacią ofensywy Borussii Dortmund. Na samym początku rewanżowego spotkania z Chelsea doznał urazu, który wykluczył go z udziału w rywalizacji, a niemiecki zespół osłabiony jego brakiem odpadł z Ligi Mistrzów.

Władze Borussii Dortmund znajdują się pod sporą presją. Kontrakt Brandta obowiązuje tylko do połowy 2024 roku, a jego świetna dyspozycja generuje coraz większe zainteresowanie. O niemieckiego pomocnika powalczyć zamierzają Arsenal oraz Tottenham. Sam zainteresowany również jest otwarty na możliwość transferu do Premier League.

Borussia Dortmund nie chce stracić swojego gwiazdora za darmo, dlatego niebawem zaoferuje mu nową umowę. Jest również gotowa znacznie zwiększyć jego obecne zarobki, które wynoszą około siedem milionów euro.

Brandt nie zamyka się na ewentualne pozostanie w Dortmundzie. Jeśli Borussia zaoferuje mu atrakcyjne warunki, z chęcią będzie kontynuował współpracę.

Zobacz również:

Gundogan obniży wynagrodzenie dla FC Barcelony?
Ilkay Gundogan

FC Barcelona pozyska Gundogana na atrakcyjnych warunkach? Duma Katalonii nieustannie poszukuje nowego środkowego pomocnika. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Sergio Busquetsa, który wciąż nie podjął decyzji w sprawie opuszczenia Camp Nou. Jego umowa wygasa po sezonie, a FC Barcelona oferuje mu roczne przedłużenie. Decyzja należy do samego zawodnika, który jest kuszony przez klub ze Stanów

Czytaj dalej…

Komentarze