Marco Reus
Marco Reus fot. Paweł Kot

Reus i Haaland trenowali z zespołem

Kapitan Borussii Dortmund Marco Reus wrócił do treningów z zespołem. Doświadczony pomocnik pauzował od lutego z powodu kontuzji uda.

Czytaj dalej…

Reus wziął udział w niektórych ćwiczeniach w trakcie wtorkowego treningu i w kolejnych dniach będzie zwiększał obciążenie treningowe. – To pozytywny sygnał – powiedział po treningu zespołu dyrektor sportowy Borussii Michael Zorc.

31-letni zawodnik po raz ostatni na boisko wybiegł 4 lutego, w pucharowym meczu z Werderem Brema. Od tamtego czasu opuścił dwanaście spotkań swojej drużyny. Na razie nie wiadomo jednak, czy jeszcze w tym sezonie będzie mógł pomóc zespołowi prowadzonemu przez Luciena Favre’a.

Haaland zagra z Fortuną?

Bliski powrotu do gry jest natomiast napastnik Erling Haaland, który we wtorek wziął udział w pełnym treningu. Norweg, z powodu kontuzji kolana, nie wystąpił w dwóch ostatnich ligowych meczach przeciwko Paderborn i Hercie Berlin. Wszystko jednak wskazuje na to, że utalentowany zawodnik kłopoty zdrowotne ma już za sobą i będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Fortuną Düsseldorf.

Komentarze