Kingsley Coman
Kingsley Coman fot. Grzegorz Wajda

Coman na kwarantannie

Kingsley Coman, skrzydłowy Bayernu Monachium, prawdopodobnie nie wystąpi w piątkowym spotkaniu Bundesligi przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen. Reprezentant Francji przebywa obecnie na domowej kwarantannie, po tym jak miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Czytaj dalej…

Bayern w oficjalnym komunikacie poinformował, że 24-letni piłkarz, zgodnie z wytycznymi Instytutu Roberta Kocha, będzie izolował się w domu. W niedzielę piłkarz został również poddany testowi na obecność w organizmie koronawirusa i dał on wynik negatywny.

W najbliższych dniach piłkarz będzie trenował indywidualnie, co stawia pod dużym znakiem zapytania jego występ w pierwszym meczu nowego sezonu. W piątkowy wieczór mistrzowie Niemiec zainaugurują rozgrywki pojedynkiem z Schalke 04 Gelsenkirchen.

W poprzednim sezonie Coman rozegrał w barwach Bayernu 38 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając osiem bramek i notując siedem asyst. Francuz był także strzelcem gola na wagę zwycięstwa w finałowym meczu Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain.

Komentarze