Bayern ruszy po dwóch obrońców. Jedno nazwisko może zaskakiwać

Bayern Monachium chce wzmocnić pozycję środkowego obrońcy. Bawarczycy, zgodnie z doniesieniami Christiana Falka, koncentrują się na dwóch nazwiskach. Die Roten chcą sprowadzić Giorgio Scalviniego i... Clementa Lengleta.

Clement Lenglet
Obserwuj nas w
IMAGO / PA Images/ David Davies Na zdjęciu: Clement Lenglet
  • Bayern Monachium planuje powiększyć kadrę o dwóch obrońców
  • Bawarczycy chcą sprowadzić Giorgio Scalviniego i Clementa Lengleta
  • Ten duet będzie kosztował monachijczyków przynajmniej 50 milionów euro

Bayern sięgnie po dwóch defensorów

Bayern Monachium zamierza zwiększyć rywalizację na środku defensywy. W związku z tym Bawarczycy planują pozyskać przynajmniej dwóch piłkarzy na tę pozycję. Kto znalazł się na celowniku mistrzów Niemiec? Według Christiana Falka Die Roten ruszą po zawodnika Atalanty i gracza Astom Villi.

Giorgo Scalvini bez wątpienia będzie kosztował zapewne ponad 40 milionów euro, natomiast za Clementa Lengleta ekipa z Allianz Arena wyłoży przynajmniej dziesięć mln. Zdecydowanie łatwiejsze negocjacje czekają Bayern w przypadku Francuza, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Aston Villi, a którego Barcelona będzie chciała się pozbyć.

Scalvini w tym sezonie rozegrał 17 spotkań i strzelił jednego gola, natomiast Lenglet ma na koncie tylko pięć występów i żadnego w Premier League, dlatego trudno stwierdzić, czemu FCB rozważa pozyskanie właśnie jego.

Komentarze