Bundesliga
Bundesliga

Ballack: Bayer musi grać w LM, aby zatrzymać Havertza

Kai Havertz to jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku transferowym. Media spekulują, że młodego 20-latka chcą mieć w swoich szeregach takie kluby jak Bayern Monachium, czy Manchester United. Tymczasem Michael Ballack w jednej z rozmów zakomunikował, że Bayer Leverkusen, aby zatrzymać swój talent w klubie, musi wywalczyć miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Czytaj dalej…

Aptekarze o miejsce premiowane występami w elitarnych rozgrywkach rywalizują z Borussią M’Gladbach Niewykluczone, że sobotni bój z aktualnymi mistrzami Niemiec będzie kluczowy dla końcowego rozrachunku dla Bayeru.

– Dla Kaia ważne jest, aby mógł grać w Lidze Mistrzów. To pozwoli mu konkurować z najlepszymi. Dlatego też bardzo ważne jest, aby Bayer wywalczył na koniec sezonu czwarte miejsce w tabeli – mówił były reprezentant Niemiec w osobie Ballacka w rozmowie ze Sport 1.

Havertz ma kontrakt ważny z klubem z Bay Arena do 2022 roku. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, notując w nich 15 trafień i osiem asyst.

Komentarze