Typiko zakłady bukmacherskie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakłady bukmacherskie Typiko uzyskały już licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności na terenie Polski. Lada moment wystartują z ofertą dla nowych graczy. Czy będzie to spektakularny start? O tym przekonamy się już wkrótce!

Czekając na Typiko przeczytaj o zakładach bukmacherskich STS.

Zakłady bukmacherskie Typiko

Ostatnio na polskim rynku, nowi bukmacherzy pojawiają się w takim tempie, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Nas bardzo cieszy ta sytuacja. Im więcej operatorów, tym większa konkurencja, a co za tym idzie atrakcyjniejsze promocje na zakłady. Przecież w końcu trzeba jakoś tego nowego gracza do siebie przyciągnąć.
Tak jak już wspomnieliśmy, zakłady bukmacherskie Typiko, otrzymały już polską licencję na uruchomienie zakładów internetowych, ale póki co nie jeszcze nie wystartował.

Dlatego na konkrety dotyczące np. bonusu powitalnego, będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Co jeszcze wiemy o tym nowym bukmacherze? Firma zarejestrowana jest w Bielsku-Białej, a prezesem zarządu jest pani Aleksandra Kuliniak, która przedtem była związana Bet Sport Poland Sp. z o. O. Tak jak widzisz, informacji o operatorze nie mamy na razie za wiele. Jednak znając oferty innych bukmacherów, postaramy się przedstawić Ci możliwe warianty oferty tego nowego buka.

Typiko bonus powitalny

Czy w pakiecie Typiko bonus powitalny będzie dostępny dla każdego nowego gracza? Zaryzykujemy stwierdzenie, że jest właściwe pewne jak to, że “po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”. Taki mały żarcik. Jeśli Typiko chce pozyskać nowych graczy, to naprawdę musi się postarać. Obecnie oferty bukmacherów stoją na bardzo wysokim poziomie. Więc taki świeżutki buk, będzie musiał bardzo się postarać, aby zainteresować swoja ofertą nowych graczy. Czym w takim razie może zaskoczyć na Typiko?

Typiko bonus od depozytu

Czy jest szansa, że będzie dostępny na Typiko bonus od depozytu? Jest i to spora. Promocje związane z dokonaniem pierwszej wpłaty, są bardzo popularne u innych bukmacherów. Jak może to wyglądać u tego operatora? Zobaczymy w przyszłości. Na razie skupmy się na tym, co należy wziąć pod uwagę, decydując się na bukmachera, który wybrał taką właśnie formę promocji. Z pewnością ważne jest o ile bukmacher chce powiększyć Twój depozyt.

Jeżeli będzie to 100% to świetnie! To jednak nie wszystko. Załóżmy, że w promocji bonus od depozytu 100%, operator będzie podwajał Twoją wpłatę, ale tylko do pewnej kwoty. Jeśli interesuje Cię granie za duże stawki, wtedy możesz wybrać buka, który powiększa depozyt o 100% do, powiedzmy, 1500 zł. Wtedy będziesz miał na początek gry, aż 3000 zł. Pamiętaj jednak, że Twój depozyt musi również wynieść te 1500 zł.

Czasami bukmacherzy nie ograniczają się tylko do podwajania pierwszego depozytu, ale również od drugiego i trzeciego. W takiej sytuacji, kolejne wpłaty, często zostają powiększone o 50%. No i na koniec jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Zawsze, zanim założysz konto u nowego bukmachera, koniecznie zapoznaj się regulaminem promocji i warunkami obrotu bonusem.

Typiko freebet

A teraz parę słów o promocji, która jest szczególnie lubiana przez graczy. Co to takiego? Pewnie już się domyślasz. Tak, to darmowy zakład. Bukmacherzy mają go często w swoim pakiecie powitalnym, albo jest on dostępny w innych promocjach. Najbardziej lubimy, kiedy freebet wysoki oraz połączony jest z bonusem od depozytu. Takich ofert na naszym rynku jest obecnie parę, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taka forma pakietu powitalnego, pojawiła się również u tego buak.Czy dostępny będzie na Typiko freebet? My na to liczymy!

Typiko cashback

Kolejną formą promocji, która często pojawia się w ofertach powitalnych bukmacherów, to cashback, czyli innymi słowy zakład ubezpieczony. Polega on na tym, że bukmacher ubezpiecza Twój pierwszy zakład do pewnej kwoty. Jeżeli powiedzie Ci się i Twój typ “wejdzie”, wygrana masz w kieszeni.

Jeśli jednak tym razem szczęście Ci nie dopisało, operator, w ramach promocji, odda Ci postawione środki, do kwoty ustalonej w regulaminie. Jeżeli na Typiko cashback będzie bonusem powitalnym, nie pogniewamy się. Z pewnością znajdzie się spore grono użytkowników, którzy będą chcieli skorzystać z właśnie takiej formy promocji.

Inne bonusy na Typiko

Mamy nadzieję, że prócz oferty powitalnej, bukmacher Typiko będzie miał do zaproponowania graczom również inne promocje. Co mogłoby się tam pojawić? Może jakieś bonusy za zaproszenie do gry znajomych. Przydałaby się jakaś promocja związana z e-sportem albo virtualami. Do tego parę akcji związanych z piłką nożną i gracze powinni być usatysfakcjonowani.

Typiko kod bonusowy

Czy na Typiko kod bonusowy będzie dostępny od razu? To raczej mało prawdopodobne. Jeżeli jednak bukmacher zdecyduje się na ten krok, poinformujemy Cię o tym. Oczywiście jeżeli kod promocyjny będzie już gotowy, to mamy nadzieję, że podanie go podczas rejestracji na stronie buka, umożliwi graczom skorzystanie z jakiegoś ekstra bonusu. Co byśmy chcieli zobaczyć w tej roli na Typiko? Freebet za 25 zł by nas bardzo ucieszył.

Oferta Typiko

Jeżeli ten młodziutki bukmacher będzie chciał przebić się na naszym rynku, to jego oferta zakładów bukmacherskich, powinna być również w miarę szeroka i dobrze przemyślana. Oprócz tych najbardziej popularnych, tj. piłka nożna, czy tenis, mamy nadzieję zobaczyć tam także zakłady na e-gaming, czy też rozgrywki sportów wirtualnych. Przydałaby się również sekcja z zakładami niesportowymi. Trochę rozrywki, trochę polityki i gracze powinni być zadowoleni.

Typiko mobile

Kolejna kwestia. Czy na Typiko aplikacja mobilna będzie gotowa do pobrania od razu? Byłoby idealnie, żeby bukmacher się o to postarał. Obecnie appki buków, to już raczej standard w ich ofertach. Jeżeli jednak nie pojawi się ona od razu, po uruchomieniu strony z zakładami, to nie będziemy panikować. Taki młody operator, z pewnością, potrzebuje chwilę aby nabrać wiatru w żagle i na dobre się rozkręcić.

Opinie o Typiko

Strona bukmachera wciąż jest nieaktywna dlatego ciężko wydać ostateczną notę o Typiko. Opinie na jego temat pojawią się w internecie pewnie już niebawem, ponieważ operator ten licencję posiada już sporo czasu, ale jakoś nie spieszy mu się z otwarciem zakładów online. Mamy nadzieję, że w końcu uda mu się przejść pozytywnie wszelkie procedury i będzie nam mógł przedstawić swoją ofertę. Czy spełni nasze oczekiwania? Mamy ogromna nadzieję, że tak i trzymamy za niego kciuki.

Zobacz także:

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fortuna
Bonusy i promocje dla każdego z kodem GOAL!
92/100
Betfan
Bonus 200% poleca Mariusz Pudzianowski!
90/100
ComeOn
Bonus w gotówce i inne atrakcje!
90/100
etoto
Freebet z kodem GOAL!
85/100
forBET
Podwyższony bonus z kodem GOALBET
83/100
Fuksiarz
Cashbacki, freebety i inne fuksy!
83/100
LVbet
Darmowe zakłady z kodem GOAL
81/100
Totalbet
Do trzech razy sztuka z bonusem!
78/100
Betclic
Cashback freebet z kodem GOALPL
75/100
PZBuk
Freebet w gotówce!
73/100
Gobet
Darmowy zakład za rejestrację!
68/100
Betcris
Pakiet freebetów z kodem GOAL
65/100
Betx
Bonusów od groma
60/100
Totolotek
Nie przyjmuje już nowych graczy
10/100