Gamalyze

Oddajemy w ręcę naszych użytkowników narzędzie do analizy własnych zachowań w trakcie uprawiania hazardu. Jest to narzędzie opracowane przez specjalistów z firmy Mindway AI. Na podstawie algorytmów sztucznej inteligencji analizuje zachowania gracza w trakcie testowej gry hazardowej.

Przeprowadzenie tego szybkiego testu online daje informację na temat potencjalnego uzależnienia od hazardu. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to tylko narzędzie informacyjne. Nie daje jednoznacznej odpowiedzi TAK/NIE na temat potencjalnego uzależnienia.

Jak skorzystać z testu Gamalyze

To proste. Celem gry jest maksymalizacja zysków, z 80 dostepnych kart. Do wyboru są cztery stosy kart. Każdy wybór karty oznacza zysk lub stratę. W trakcie gry Gamalyze ocenia podejmowanie decyzji przez użytkownika, w szczególności sposób, w jaki użytkownik reaguje zarówno na wygrane, jak i przegrane o różnej wielkości.

Twój profil ryzyka Gamalyze

Na zakończenie gry Gamalyze podaje użytkownikowi profil swojego hazardu. Krótko mówiąc, jakim typem hazardzisty jesteś w porównaniu do tego, jakim typem gracza myślisz, że jesteś.

Czy jesteś bardziej konserwatywny, niechętny ryzyku? A może jesteś hazardzistą, który lubi ryzykować, być może do takiego stopnia, który może sprawić, że staniesz się uzależnionym od hazardu?

Gamalyze pomaga użytkownikom zrozumieć ich podejście do hazardu oraz czy może on stać się ich problemem. W jaki sposób mogą bardziej świadomie podejmować decyzje i jak mogą stać się bardziej odpowiedzialnym w swojej grze.

Możesz teraz zagrać w Gamalyze i otrzymać własną ocenę profilu ryzyka. Po prostu kliknij, aby zaakceptować regulamin a następnie kliknij “Rozpocznij grę”.

Problem z hazardem

Jak informuje nas Gamalyze/Mindway AI

„Problem z hazardem wiąże się z dysfunkcjami w połączeniach między niektórymi obszarami mózgu, w tym układem limbicznym (impulsy) i korą czołową (funkcja wykonawcza). Neuroobrazowanie wykazało, że te obwody aktywują się podczas gry. Zachowanie gracza odzwierciedla zatem integralność procesów decyzyjnych w mózgu. Analiza zachowania zapewnia głęboką charakterystykę kluczowych elementów w podejmowaniu decyzji, służąc jako podstawa zindywidualizowanej informacji zwrotnej dla uczestnika.”