Bukmacherzy ze Skrill – którzy je akceptują?

Skrill to portfel online, a jednocześnie karta płatnicza, która zastępuje rachunek w klasycznym banku. To ceniona na całym świecie metoda wpłat i wypłat, która stosowana jest też w zakładach bukmacherskich. Polscy operatorzy również wprowadzają Skrill jako jedną z metod depozytów.

Spis treści:

Płatność Skrill u legalnych bukmacherów

Klienci, którzy posiadają konto Skrill mogą wybrać legalnego bukmachera i wykonać do niego przelew właśnie z portfela elektronicznego. To błyskawiczna transakcja, która ma bardzo krótki czas realizacji. Skrill jest akceptowany w wielu państwach – w tym również w Polsce. Gdzie wykonasz wpłatę przez Skrill? Którzy bukmacherzy akceptują Skrill? W tym artykule poznasz wszystkie szczegóły związane z płatnościami poprzez Skrill.

Aby wykonać wpłatę na konta bukmacherów online wcale nie trzeba posiadać rachunku w klasycznym banku. W dzisiejszych czasach operatorzy zakładów umożliwiają również inne formy płatności aniżeli tylko przelewem bankowym. W dobie internetowych zakupów rozwinęły się takie systemy jak BLIK, karty płatnicze i portfele elektroniczne. Jednym z takich przykładów jest Skrill, który wcale nie jest wynalazkiem z ostatnich lat. To firma, która niegdyś funkcjonowała jako Moneybookers i była znana właśnie z transakcji na linii gracz – bukmacher.  Skrill na rynku działa od 2001 roki i jest znacznie bardziej doświadczony niż chociażby BLIK.

Największe atuty Skrill biorą się z tego, że to międzynarodowy portfel. Posiadając konto Skrill można korzystać z niego w wielu krajach Europy i świata. Co więcej, Skrill oferuje też karty przedpłacone, dzięki którymi można fizycznie dokonywać płatności w sklepach i wybierać pieniądze z bankomatu.

Którzy bukmacherzy akceptują Skrill?

Skrill znany jest od dawna, ale polscy bukmacherzy dopiero od jakiegoś czasu wprowadzają tego rodzaju formę płatności. Jako pierwszy na legalnym rynku ze Skrill pojawił się STS, a w jego ślady poszedł Superbet. Gracze u tych bukmacherów online mogą wykonywać wpłatę przy użyciu Skrill. Jak wiadomo firmy te posiadają mobilne aplikacje na iOS i Android – podobnie jest ze Skrill, który również umożliwia instalację apki na telefon. Jeśli grasz przez urządzenie mobilne, możesz jeszcze sprawniej dokonywać transakcji poprzez Skrill.

Portfel Skrill znany jest wśród graczy zakładów bukmacherskich, ale też w gronie osób, którzy interesują się tematyką kryptowalut. Przy użyciu Skrill również można zakupić najpopularniejsze kryptowaluty takie jak Bitcoin czy Etherum. Skrillem można płacić też za zakupy w internecie i pozostałe usługi, w których akceptowana jest ta forma transakcji.

Bukmacherzy nie pobierają prowizji od depozytów poprzez Skrill, ale zazwyczaj oferują wyższe limity wpłaty. Dla przykładu w STS minimalny depozyt przy wykorzystaniu PayU lub BLIK wynosi 1 zł, a Skrillem minimalna kwota, którą można zdeponować rozpoczyna się od 30 złotych.

Gdzie wpłacisz pieniądze na zakłady bukmacherskie przez Skrill? Oto lista bukmacherów w Polsce:

Jak działa Skrill u bukmacherów?

Jeśli korzystasz z usług bukmachera, który akceptuje Skrill, to możesz wykonać transakcję tą metodą pod warunkiem, że posiadasz tego rodzaju portfel elektroniczny. Rejestracji w Skrill można dokonać o dowolnej porze – tak jak u bukmachera online. To operator płatności, który wymaga od użytkownika podania prawdziwych danych osobowych, które są następnie weryfikowane za pośrednictwem dokumentu tożsamości. Wszystko to można porównać do tworzenia konta u bukmachera. Co więcej, konto Skrill możesz połączyć ze swoim rachunkiem bankowym, by szybko przelewać środki pomiędzy tymi kontami.

Użytkownik Skrill może posiadać konto i środki w kilku walutach jednocześnie, ale jeśli chce wpłacić pieniądze do polskiego bukmachera, to może to zrobić tylko przy wykorzystaniu waluty zł. Tak jak pisaliśmy wcześniej – w STS minimalna kwota to 30 zł, a w Superbet to 1 zł.

Czas oczekiwania na przelew od Skrill jest dosłownie błyskawiczny. To metoda wpłaty, która może stać w jednym szeregu z takimi opcjami, jak Przelewy 24, BLIK, PayPayl czy PayU. Wybierając Skrill masz pewność, że o każdej porze dnia i nocy – depozyt zostanie zrealizowany w sposób natychmiastowy.

Konto Skrill jest zabezpieczone loginem i hasłem, a co więcej – logowanie jest dwustopniowe. Po wpisaniu hasła otrzymujesz na telefon dodatkowy kod, który potwierdza twoje wejście do portfela. W ten sposób Skrill dba o dane osobowe użytkowników i ich środki finansowe, by nie weszły w stan posiadania osób trzecich. Do rachunku internetowego Skrill możesz zamówić kartę płatniczą firmy VISA. Operator daje dwie opcje wyboru: wirtualną kartę lub fizyczną. Kartę VISA od Skrill również możesz użyć jako kolejną metodę wpłaty do bukmachera.

Jako zalogowany klient u bukmachera akceptującego Skrill możesz wybrać tego rodzaju wpłatę w zakładce “depozyt” na sts.pl lub superbet.pl. Przed wykonaniem transakcji z konta Skrill należy określić wartość wpłaty. Oczywiście trzeba przestrzegać minimalnych kwot, które wyznaczył bukmachera. Co dalej? W serwisie Skrill lub mobilnej aplikacji należy potwierdzić przelew, a transakcja zostanie zrealizowana. W podobny sposób można dokonać wpłaty wybierając kartę VISA, która jest połączona z twoim portfelem.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera Skrillem?

  1. Wybierz bukmachera, który umożliwia wpłatę poprzez portfel Skrill i zarejestruj u niego konto wpisując nasz kod promocyjny z goal.pl.
  2. Na ten moment na polskim rynku do wyboru masz STS i Superbet.
  3. Zaloguj się do wcześniej wspomnianego bukmachera i w zakładce “wpłaty” wybierz depozyt poprzez Skrill.
  4. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić na saldo bukmacherskie.
  5. Na stronie Skrill lub aplikacji potwierdź przelew.
  6. Kiedy wrócisz na konto bukmacherskie, twoje saldo powinno być doładowane wykonanym depozytem.

Bonusy bukmacherskie poprzez Skrill

Bukmacherzy często proponują bonusy za pierwszą lub drugą wpłatę. To dotyczy nowych graczy, ale później w trakcie rutynowego obstawiania również można trafić na dodatkowe promocje reload. Wtedy potrzebna jest wpłata na konto, żeby bukmacher przyznał bonus od depozytu. Czy Skrill spełnia warunki odbierania bonusów od bukmacherów? Jasne, że tak! To legalna metoda wpłaty, która jest regulowana przez międzynarodowe instytucje finansowe. Bukmacherzy nie mają powodu, żeby w jakikolwiek sposób dyskryminować typerów, którzy właśnie w ten sposób dokonują depozytu.

Wpłacając pieniądze do STS i Superbet z portfela Skrill możesz skorzystać u obu tych operatorów z bonusów na start. Co na ciebie czeka w promocji powitalnej? W Superbet nowy gracz za depozyty poprzez Skrill może uzyskać:

  • Freebet 34 zł
  • Bonus 100% do 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 1300 zł

Czy Skrill to bezpieczna metoda wpłaty?

Kto stoi za Skrillem? To irlandzka firma o dokładnej nazwie: Paysafe Payment Solutions Limited. Za sprawy związane z finansowymi regulacjami odpowiada Centralny Bank Irlandii, który sprawuje pieczę nad działalnością Skrill. W serwisie Skrill i aplikacji portfela działa około 40 walut. Skrillem można płacić w ponad 200 państwach. To międzynarodowy portfel z płatnościami znany w wielu zakątkach świata. Skrill jest jednym ze sponsorów klubu piłkarskiego AC Milan.

Płatność Skrill u bukmacherów – najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują Skrill?

Legalni bukmacherzy ze Skrill to STS i Superbet.

Jaka jest minimalna wpłata Skrillem?

W Superbet minimalny depozyt przy użyciu Skrill to 1 zł, a w STS to 30 złotych.

Ile trzeba czekać na przelew za pośrednictwem Skrill?

Środki finansowe na koncie bukmacherskim powinny pojawić się błyskawicznie.