Jak założyć konto u bukmachera?

Rejestracja u bukmachera wymagana jest u operatorów online. W zakładach stacjonarnych np. lokalach STS lub Fortuny – kupon można postawić bez rejestracji konta gracza. W internecie sprawa wygląda inaczej, bo tutaj każdy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów stawia wymóg, że przed zagraniem kuponu – trzeba założyć konto klienta. Czy to utrudnienie w typowaniu u bukmacherów? Nie, bo rejestracje są na tyle krótkie, że zajmują kilka minut. Plusem ich jest to, że każdy ma własne konto przypisane imieniem i nazwiskiem, gdzie może korzystać z bonusów i obracać finansami.

jak założyć konto u bukmachera

Zarejestrowanie się u bukmachera wymusza na graczu spełnienie odpowiednich wymogów proceduralnych. Na początku najważniejsze kryterium stanowi, że na gruncie polskiego prawa – konto u bukmachera może posiadać tylko osoba, która ukończyła osiemnaście lat. Bukmacherzy są zobligowani przez organy państwowe, żeby weryfikowali wiek swoich klientów. Dlatego rejestracja konta, bo w ten sposób operator ma wiedzę, ile jego użytkownik ma lat i czy faktycznie jest pełnoletnią osobą.

Rejestracja u bukmachera nie musi oznaczać tego, że możesz wybrać tylko jedną firmę, u której posiadasz konto. Nie jest tak, że jedno konto bukmacherskie pozwala ci korzystać z usług wszystkich legalnych bukmacherów. Chcąc grać w STS – rejestrujesz tam konto, ale kiedy chcesz obstawić w Betfan – to u tego bukmachera potrzebujesz konta. To prowadzi do konkluzji, że jeśli jesteś pełnoletni, to możesz rejestrować się u wszystkich bukmacherów online. Zasada jest jednak taka, że u pojedynczego bukmachera można mieć tylko jedno konto.

Szybka rejestracja u bukmachera

Nikt z nas nie lubi czekać na dokonanie formalności itd. Dla każdego gracza najlepiej byłoby, gdyby mógł założyć konto u bukmachera dosłownie za pośrednictwem kilku ruchów myszy. To pozwoliłoby zaoszczędzić czas. Bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że wielu osobom pewne formalności tj. dołączanie podczas rejestracji skanu dokumentu tożsamości – mogą być kłopotem. Dlatego dostosowując się do potrzeb klientów wprowadzili szybką rejestrację. Co to jest?

Szybka rejestracja u bukmachera pozwala założyć konto w 1-3 minuty. Firmy bukmacherskie zdecydowały się okroić formularz rejestracyjny o tyle, ile jest to możliwe. W ten sposób w szybkiej rejestracji wpisuje się imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Nie jest potrzebny dowód osobisty, co powoduje, że bukmacher z szybką rejestracją, to jednocześnie bukmacher bez dowodu.

Proces rejestracji u poszczególnych polskich bukmacherów znajdziesz w poniższej liście:

Nie jesteś pewien, gdzie założyć konto? Z pomocą przychodzi nasz ranking najlepszych bukmacherów. Sprawdź i wybierz aplikację dopasowaną do Ciebie.

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fortuna
Bonusy i promocje dla każdego z kodem GOAL!
92/100
ComeOn
Bonus w gotówce i inne atrakcje!
90/100
Betfan
Bonus 200% poleca Mariusz Pudzianowski!
90/100

Jak zarejestrować się u bukmachera?

STS, Fortuna, Betfan, Superbet, Etoto czy eWinner – tylu bukmacherów, a w zasadzie model rejestracji jest u nich jeden. Jak się zakłada konto u tych bukmacherów? Możesz kliknąć w jedną z naszych reklam lub linków, a przeniesiesz się do rejestracji u bukmachera. A jeśli już jesteś na stronie legalnego bukmachera, to z reguły w prawym górnym rogu strony masz komendę “rejestracja”/”zarejestruj się”. Wejdź w nią, a pojawi się moduł rejestracyjny.

W zakładach bukmacherskich online przy rejestracji klient proszony jest o wprowadzenie informacji. Najczęściej bukmacherzy oczekują tego, żebyś podczas rejestracji uzupełnił takie pola:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer telefonu,
  • login,
  • hasło.

Zarejestrowanie się u bukmachera może oznaczać też udział w specjalnej promocji. Co możemy doradzić? Zakładając konto u bukmachera online sprawdź, czy w formularzu rejestracji jest pole oznaczone “kod promocyjny”. Jeśli znajduje się tam, to radzimy nie zostawiać go pustego. Co w takiej sytuacji? Najlepiej wrócić na stronę goal.pl i poszukać u nas kod promocyjny do bukmachera, u którego się rejestrujesz. U nas otrzymasz kody rejestracyjne do bukmacherów: STS, Fortuna, Superbet, Betfan, forBET, eWinner, Etoto, PZBUK, Totolotek i LVBET. Uzupełnienie pola z kodem promocyjnym zajmie ci chwilę, a później możesz zyskać za to zwiększone bonusy bukmacherskie.

Uzupełnienie formularza nie zawsze wystarczy do tego, żeby zarejestrować się u bukmachera. W oknach dialogowych z rejestracją “buki” mają wymagania, żeby oznaczyć oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo konto należy aktywować linkiem weryfikacyjnym przesłanym przez bukmachera na podany adres e-mail.

Rejestracja u bukmachera – tymczasowe konto

Szybka rejestracja bez dowodu posiada pewne ograniczenia. Na czym one polegają? Na tym, że u bukmachera bez dowodu otrzymujesz status konta tymczasowego. Jak sama nazwa sugeruje tymczasowe oznacza, że jest ono ważne przez jakiś okres. Jaki? To zależy od bukmachera. Dla przykładu w Fortunie jest to 30 dni.

Konto tymczasowe w zakładach bukmacherskich to nic złego, bo każdy użytkownik otrzymuje ten status, jeśli skorzystał z błyskawicznej rejestracji. Po prostu tego rodzaju rejestracja sprawia, że pozostałe formalności, które normalnie znalazłyby się na etapie tworzenia konta u bukmachera – trzeba uzupełnić w kolejnych dniach/tygodniach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby twoje konto zmieniło się na konto stałe. Bukmacher oczekuje od ciebie, że w ustawieniach konta uzupełnisz resztę danych i prześlesz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. To się fachowo nazywa weryfikacja – jeśli dokonasz jej z powodzeniem, to zostaniesz posiadaczem konta stałego.

Czy rejestracja u bukmachera jest bezpieczna?

Założenie konta u bukmachera, który widnieje na liście legalnych podmiotów jest bezpieczna. Dlaczego? Licencja Ministerstwa Finansów oznacza, że korzystanie z takich bukmacherów jest dozwolone, więc nie ma kar za rejestrację u legalnych operatorów. Inaczej wygląda działanie prawa w przypadku nielegalnych bukmacherów. Jeśli użytkownik wybrałby bukmacher bez licencji, to wtedy rejestrując się u takiej firmy złamałby prawo. Zakładanie konta u nielegalnych bukmacherów jest zabronione, więc trzeba mieć się na baczności i zawsze wybierać bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie.

Bukmacherzy online w naszym kraju dopełniają wszelkich starań, aby dane osobowe podane przy rejestracji były odpowiednio chronione. Każdy z operatorów korzysta z szyfrowanego połączenia i jest zobowiązany do tego, żeby nie przekazywać żadnych danych osobom trzecim lub instytucjom. Tak samo wygląda sytuacja z pieniędzmi na koncie gracza u bukmachera, które nie mogą być nigdzie przelane/wypłacone bez wiedzy i zgody klienta.

Logowanie i konto u bukmachera

Zarejestrowane konto w zakładach bukmacherskich może być przez ciebie używane bez ograniczeń. Do czego? Oczywiście do grania zakładów, odbierania bonusów i dokonywania transakcji finansowych. Założone konto jest oznaczone twoim imieniem i nazwiskiem. Tylko ty masz do niego dostęp poprzez dane do logowania. To informacje, dzięki którym możesz zalogować się na swoje konto bukmacherskie. Podczas rejestracji ustalasz login i hasło, a następnie te dane wykorzystujesz przy logowaniu. Zazwyczaj bukmacherzy pozwalają na zalogowanie również po wpisaniu adresu e-mail w polu “login”.

Na koncie bukmacherskim znajdują się twoje bonusy, rozliczone kupony i te zakłady, które wciąż są w grze. Co więcej, takie konto możesz uzupełniać depozytami za pośrednictwem systemów płatniczych, jakie udostępnia bukmacher. W wielu przypadkach, dzięki rejestracji u bukmachera możesz korzystać z ich systemu transmisji live z wydarzeń sportowych (tak jest w STS, Superbet, Fortunie i Betclic).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.