Bukmacherzy z Przelewy24

Serwis Przelewy 24 jest kojarzony od wielu lat z obsługiwaniem płatności internetowych. To za jego pośrednictwem można błyskawicznie przelać środki z naszego konta bankowego lub karty kredytowej do sklepu online lub zakładów bukmacherskich. Wykonywanie transakcji poprzez Przelewy 24 jest w pełni bezpieczne, bo operator ten stosuje kluczowe zabezpieczenia związane z danymi bankowymi i danymi osobowymi. Wpłaty serwisem Przelewy 24 są bardzo popularne wśród klientów obstawiających zakłady sportowe. U jakiego bukmachera wykonasz transakcję przy pomocy Przelewy 24?

Spis treści:

Płatność Przelewy24 u legalnych bukmacherów

Bukmacherzy z Przelewy 24 to znane połączenie, ponieważ spora część użytkowników internetu przywykła właśnie do takiego sposobu korzystania z płatności online. Serwis Przelewy 24 działa od 2005 roku, a w tym czasie przeprowadził miliony transakcji. To operator wykorzystywany nie tylko przez legalnych bukmacherów, ale też wielu usługodawców online: sklepy, hotele czy serwisy aukcyjne.

Plusem wykonywania płatności poprzez serwis Przelewy 24 jest szybkość transakcji. W zakładach bukmacherskich transakcje odbywają się dosłownie w ciągu kilku sekund. Po potwierdzeniu przelewu w banku – twoje konto bukmacherskie zostaje doładowane wykonanym depozytem. Co jeszcze gra na korzyść bukmacherów z Przelewy 24? To że środki finansowe można przelać o każdej porze dnia i nocy. Serwis ten obsługuje płatności do bukmacherów codziennie przez 365 dni w roku.

Którzy bukmacherzy akceptują Przelewy 24?

Prawdę mówiąc użytkownik internetu, który regularnie dokonuje przelewów online m.in. płacąc za zakupy prędzej czy później musiał spotkać się z systemem Przelewy 24. To operator, który obsługuje ponad 150 tysięcy partnerów, co pokazuje, jak wiele firm zaufało obsłudze płatności poprzez Przelewy 24. Do tego grona należą polscy bukmacherzy, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów.

Przelewy 24 to jedna z najpopularniejszych metod wpłaty na zakłady bukmacherskie online. To serwis, który umożliwia przelanie minimalnej kwoty o wartości 1 PLN na konto bukmachera. Co prawda trzeba zdawać sobie sprawę, że u każdego operatora panują inne limity np. w Betfan jest to 2 PLN, a w Superbet 1 PLN. Niemniej jednak Przelewy 24 to komfortowa metoda wpłaty, która nie wymięka też przy większych kwotach rzędu 100 tysięcy złotych na pojedynczą transakcję!

Jeśli szukasz bukmachera z Przelewy 24, to poniższa lista operatorów powinna pomóc ci w wyborze operatora, który używa tej metody wpłaty:

Jak działa serwis Przelewy 24 u bukmacherów?

Specyfiką działania serwis Przelewy 24 przypomina takie systemy płatnicze jak tpay i dotpay. To metody płatności, które opierają się na przedpłacie. Jako użytkownik przesyłasz pieniądze z banku do Przelewy 24, a operator ten dostarcza transakcje do bukmachera. W tym przypadku Przelewy 24 nie tylko obsługują przelew, ale też w nim pośredniczą. Zasada przedpłaty sprawia, że pieniądze u bukmachera pojawią się na twoim saldzie bez względu na to, czy twój bank w określonych godzinach pracuje czy nie. Właśnie dlatego depozyty można realizować rano lub późną nocą, a one i tak zasilą twoje saldo u bukmachera.

Bukmacherzy, którzy wdrożyli system Przelewy 24, a więc chociażby Etoto, Totalbet i eWinner pozwalają wybrać tą metodę wpłaty po zalogowaniu się na konto. Zarejestrowany gracz, który chce wpłacić środki na zakłady w portfolio z możliwymi depozytami może wybrać opcję: Przelewy 24. Po wyborze tej transakcji należy ustalić kwotę wpłaty, a następnie realizować kroki zgodnie z wytycznymi serwisu Przelewy 24. Na czym będą one polegać?

Przede wszystkim po wprowadzeniu kwoty transakcji zostaniesz przekierowany z konta bukmachera na serwis Przelewy 24. Co dalej? Następnie należy wybrać bank, w którym posiadasz konto i z którego chcesz wykonać transakcję. W dalszej kolejności operator Przelewy 24 przekieruje cię szyfrowanym połączeniem na stronę banku, abyś mógł się zalogować i potwierdzić transakcję. Gdy to zrobisz – możesz wrócić na stronę/aplikację bukmachera, a przelew powinien być zrealizowany. Po prostu – na saldzie głównym powinny znaleźć się twoje pieniądze wpłacone metodą Przelewy 24.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera serwisem Przelewy 24?

  1. Wybierz bukmachera oferującego Przelewy 24 i zarejestruj u niego konto wpisując kod promocyjny ze strony goal.pl.
  2. Bukmacherzy oferujący Przelewy 24 to: Betfan, Totalbet, Fuksiarz, eWinner, Etoto i Superbet.
  3. Zaloguj się na konto do bukmachera i w dziale “depozyty/wpłata” zaznacz metodę “Przelewy 24”.
  4. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić.
  5. Wybierz bank, w którym posiadasz rachunek.
  6. Zaloguj się do bankowości elektronicznej i zweryfikuj transakcje.
  7. Wróć na stronę bukmachera – pieniądze powinny znajdować się na twoim koncie głównym.

Bonusy bukmacherskie poprzez Przelewy 24

Serwis Przelewy 24 jest w pełni akceptowany przez bukmacherów w Polsce, a jeśli tak się dzieje, to metoda ta może być użyta przy odbiorze bonusów od depozytu. Często promocje dla nowych graczy wymagają od klienta wykonania wpłaty, aby uzyskać zakład bez ryzyka lub bonus 100% od depozytu. Wówczas taki gracz stoi przed wyborem opcji płatniczej, z której skorzystać, żeby przelew został bezpiecznie sfinalizowany. Bywają przypadki, że bukmacherzy uniemożliwiają odbiór bonusu, jeśli użyje się daną metodę wpłaty. Na szczęście w przypadku Przelewy 24 nie ma takich ograniczeń.

Każdy bukmacher akceptujący Przelewy 24 pozwala na dokonanie wpłaty związanej z bonusem lub promocją. Tak jest w eWinner, gdzie korzystając z Przelewy 24 można dwukrotnie otrzymać bonusy za wpłatę:

  • Pierwszy depozyt w eWinner: zakład bez ryzyka do 110 złotych
  • Druga wpłata w eWinner: bonus 50% od depozytu do 500 zł.

W obu tych przypadkach promocji powitalnej eWinner można skorzystać z serwisu Przelewy 24. Transakcja ta daje gwarancje, że nowy użytkownik w całości odbierze wszystkie bonusy od tego bukmachera.

Czy Przelewy 24 to bezpieczna metoda wpłaty?

Firma Przelewy 24 ma już kilkunastoletni staż na rynku płatności online. To w pełni polski operator transakcji elektronicznych z siedzibą w Poznaniu. Płatności Przelewy 24 były wielokrotnie nagradzane m.in. Orłem Wprost oraz statuetką eDukat. To system płatności regulowany przez polskie i europejskie prawo dotyczące elektronicznych przelewów oraz systemów bankowych. Dla zabezpieczenia danych Przelewy 24 stosują następujące certyfikaty: Thawte, PCI DSS i McAfee Secure.

Płatność Przelewy24 u bukmacherów – najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują Przelewy24?

Wpłatę serwisem Przelewy 24 możesz wykonać w Etoto, Fuksiarz, Totalbet, Superbet, eWinner i Betfan.

Jaki jest minimalny depozyt serwisem Przelewy 24?

Do bukmachera online minimalna wpłata metodą Przelewy 24 to 1 zł.

Czy za wpłatę poprzez Przelewy 24 otrzymasz bonusy powitalne?

Tak, jeśli wykonasz przelew u bukmachera akceptującego Przelewy 24, to przysługują ci bonusy powitalne.

Ile trzeba czekać na wpłatę serwisem Przelewy 24?

To błyskawiczna metoda, która doładuje twoje konto u bukmachera natychmiast.