Bukmacherzy z PayU – kto je akceptuje?

Można zadać zasadne pytanie: kto z nas nie wykonywał płatności przez PayU? To jeden z najbardziej znanych pośredników opłat online, który stosowany jest przez bukmacherów, serwisy aukcyjne, sklepy i portale usługowe. W zakładach bukmacherskich dzięki platformie PayU można wykonać transakcje o dowolnej porze. To system wpłat, który działa od poniedziałku do niedzieli, dlatego można go wybierać w każdym czasie. Depozyt przez PayU to gwarancja szybkości transakcji. Bukmacher, który obsługuje tego rodzaju metodę pozwala na płatność rano, wieczorem i w nocy. Słowem, zawsze zaksięguje szybki przelew zlecony serwisem PayU.

Spis treści:

Płatności PayU u legalnych bukmacherów

PayU w Polsce pojawiło się w 2006 roku i od tamtej pory krok po kroku stawało się coraz popularniejsze wśród płatności internetowych. To platforma, która swoją siedzibę posiada w Holandii, ale to nie przeszkadza jej, żeby obsługiwać transakcje finansowe z całego świata. PayU współpracuje z polskimi bankami, dlatego jeśli gracz chce wpłacić pieniądze do legalnego bukmachera, to może wybrać tego rodzaju metodę, która jest w pełni kompatybilna z jego rachunkiem bankowym. Co więcej, korzystając z PayU można zrealizować przelew z karty kredytowej/debetowej i pozostałych opcji płatniczych takich jak BLIK, Apple Pay i Google Pay.

Transakcje bukmacherskie poprzez PayU obsługiwane są w bardzo krótkim terminie. To w zasadzie czas, którego gracz nawet nie zauważy, ponieważ potwierdzając przelew PayU i wracając do bukmachera – pieniądze powinny już na ciebie czekać. Pozytywem w korzystaniu z PayU jest też fakt, że to metoda wpłaty bez prowizji, która akceptowana jest przez spore grono bukmacherów w Polsce.

Którzy bukmacherzy akceptują PayU?

PayU, jako forma płatności, działa podobnie co Przelewy 24 czy dotpay. Bukmacherzy wprowadzając ten system oferują podobne kryteria dotyczące transakcji minimalnej i maksymalnej przy użyciu PayU. Czas oczekiwania na wpłatę przy szybkich przelewach online jest podobny. Ile wynosi? Dosłownie – kilkanaście sekund! Wszystko to opiera się na działaniu transakcji pre-paid. PayU w tym przypadku pośredniczy w transakcji na linii bank – bukmacher. Jak doskonale wiemy każdy z banków ma określone godziny sesji przychodzących i wychodzących. Dzięki modelowi transakcji przedpłaconych można wykonać przelew nawet wtedy, gdy bank jest zamknięty. Tak właśnie jest w godzinach wieczornych czy nocnych.

Nie tylko bukmacherzy akceptują PayU, bo to forma płatności bardzo często wykorzystywana w serwisach i aplikacjach aukcyjnych. Operatorom zakładów bukmacherskich, jak i klientom ta forma depozytów przypadła do gustu, o czym świadczy ilość firm na naszym rynku, które wdrożyły tego rodzaju formułę.

Gdzie wykonasz przelew metodą PayU? Oto lista bukmacherów korzystających z płatności PayU:

Jak działa PayU u bukmacherów?

Aby korzystać z PayU nie trzeba być zarejestrowanym graczem w tym serwisie tak jest chociażby ze Skrill. PayU to nie portfel elektroniczny, który możesz otworzyć w Skrill, Neteller lub Revolut. W tym przypadku nie ma możliwości posiadania środków finansowych na koncie PayU. To pośrednik transakcji, który po prostu obsługuje płatność pomiędzy twoim kontem bankowym/kartą a bukmacherem. W identyczny sposób działają tpay, Przelewy 24 oraz dotpay.

PayU współpracuje z wszystkimi najważniejszymi bankami w Polsce, a dodatkowo udostępnia pozostałe formy płatności: VISA SRC, Masterpass, Apple Pay i Google Pay. To operator płatności, który swobodnie działa w 18 państwach. Za pośrednictwem PayU wykonasz przelew m.in. w Niemczech, Czechach, USA i Holandii. Sposób działania PayU w tych państwach jest identyczny, co w przypadku polskich depozytów.

Bukmacherzy z PayU oferują ten rodzaj wpłaty całkowicie bez prowizji. To oznacza, że tyle ile wpiszesz w przelewie – tyle zostanie pobrane z twojego konta i zdeponowane na saldzie bukmacherskim. Darmowa płatność to duży atut PayU, bo w ten sposób użytkownik nie jest narażony na dodatkowe koszta. Jak to działa w zakładach bukmacherskich? Po prostu z grona dostępnych metod płatności zaznaczasz charakterystyczną ikonę PayU, a następnie wpisujesz wartość transakcji. Co się dzieje dalej? Zostajesz przekierowany na zewnętrzny serwis PayU, gdzie należy określić źródło, z którego ma pochodzić przelew. Innymi słowy – wybierasz swój bank lub kartę płatniczą itd. Na koniec pozostaje kwestia weryfikacji transakcji – w tym przypadku najczęściej będziesz zmuszony do zalogowania się w bankowości elektronicznej, żeby autoryzować przelew.

Serwis PayU jest pośrednikiem transakcji, bo koniec końców użytkownik musi autoryzować przelew w miejscu docelowym, w którym posiada pieniądze. Wszystko po to, aby środki finansowe w twoim banku były odpowiednio zabezpieczone.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera PayU?

 1. Sprawdź naszą listę bukmacherów akceptujących PayU, a następnie zarejestruj konto u któregoś z nich wpisując nasz kod promocyjny.
 2. Oto firmy, które obsługują PayU: forBET, STS, Fortuna, Totalbet, Fuksiarz.
 3. Zaloguj się do bukmachera z PayU i przejdź do sekcji “wpłaty”.
 4. Wybierz spośród wszystkich możliwości usługę PayU.
 5. Jeszcze na stronie bukmachera wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić.
 6. Kontynuuj proces płatności w aplikacji/stronie PayU wybierając swój bank.
 7. Zaloguj się do bankowości online i autoryzuj przelew np. kodem SMS.
 8. Wróć na konto bukmacherskie – pieniądze powinny znajdować się na twoim saldzie głównym.

Bonusy bukmacherskie przez PayU

Na polskim rynku bukmacherskim każdy operator, który korzysta z transakcji PayU udostępnia nowym użytkownikom bonusy od wpłaty. Oczywiście specjalne oferty od depozytu obowiązują nie tylko dla nowych klientów, bo starsi stażem typerzy również mogą przebierać w bonusach reload. Co jednak mają wspólnego ze sobą promocje dla nowych i stałych graczy? To że zazwyczaj trzeba dokonać wpłaty na konto. W tym przypadku depozyt PayU idealnie się do tego nadaje!

Transakcje za pośrednictwem PayU są akceptowane w przypadku wszystkich bonusów bukmacherskich w Polsce. Wybierając PayU u bukmachera online automatycznie możesz ubiegać się o bonus, jeśli tylko masz do niego prawo np. podczas rejestracji wpisałeś kod promocyjny ze strony goal.pl. Tak jest u bukmachera forBET, który od pierwszego depozytu umożliwia odbiór zakładu bez ryzyka 200 zł i bonusu 100% do 2080 zł.

Po rejestracji konta w forBET za wpłatę poprzez PayU otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka do 200 zł
 • Bonus 100% do 2080 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty (Maxizysk) do 200 zł

Czy PayU to bezpieczna metoda wpłaty?

Kiedy policzymy wszystkie możliwe formy płatności poprzez PayU to wychodzi imponująca liczba 400 metod. Można powiedzieć, że aż tyle podmiotów bankowych i różnych instytucji finansowych zaufało PayU, co już dużo mówi o wiarygodności tej marki. PayU posiada 18 biur na całym świecie i zatrudnia ponad 3000 pracowników. Codziennie firma ta obsługuje ponad 6 milionów transakcji, co rocznie daje około 35 miliardów transakcji z udziałem PayU.

Płatności PayU u bukmacherów – najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują PayU?

W naszym kraju kilku bukmacherów pozwala wpłacać pieniądze za pośrednictwem PayU. Są to: STS, Fortuna, Totalbet, Fuksiarz i forBET

Jaka jest minimalna wpłata PayU?

Operatorzy zakładów bukmacherskich umożliwiają depozyty od 1 zł.

Czy są pobierane prowizje za wpłaty poprzez PayU?

Nie, bukmacherzy ani PayU nie pobierają opłat za transakcje.

Ile trzeba czekać na przelew od PayU?

To transakcja błyskawiczna.