Bukmacherzy z PayPal. Kto akceptuje płatności PayPal?

PayPal to jeden ze sposobów na wpłacanie pieniędzy do legalnych bukmacherów. Ta forma depozytów znana jest na całym świecie, bo PayPal niejako przecierał ślady wszystkim portfelom elektronicznym, z których dziś korzystamy. Bukmacherzy z PayPal to znane firmy w naszym kraju, które akceptują transakcje tą metodą płatniczą. Przelew poprzez PayPal wykonasz m.in. na konto w STS i LVBET. Jakie obowiązują limity depozytów u bukmacherów z PayPal? Ile trzeba czekać na pieniądze wysłane przy użyciu transakcji PayPal? W tym miejscu poznasz wszystkie kwestie dotyczące wpłaty PayPal na zakłady bukmacherskie.

Spis treści:

Płatność PayPal u legalnych bukmacherów

Aktywni użytkownicy internetu być może niejednokrotnie mogli przekonać się o tym, jak działa PayPal. To serwis z płatnościami online, który jest dostępny w około 200 państwach, więc można na niego trafić w dowolnym zakątku na ziemi. PayPal nie musi kojarzyć się tylko z wpłatami do bukmacherów, ponieważ to znana opcja płatnicza w sklepach online i serwisach aukcyjnych. Dzięki PayPal można płacić za zakupy lub inne usługi internetowe. To międzynarodowa korporacja finansowa, która obsługuje transakcje w 25 walutach. Oczywiście do legalnych bukmacherów możesz zdeponować tylko pieniądze w polskich złotówkach.

Przelew na zakłady online poprzez PayPal odbywa się błyskawicznie. Nie mogłoby być inaczej, bo w końcu PayPal na początku XXI wieku stał się prekursorem szybkich transakcji internetowych. Kiedy raczkowała bankowość elektroniczna, to PayPal stworzył system, dzięki któremu można było przesyłać błyskawicznie pieniądze z jednego konta na inny rachunek. Do dziś PayPal jest jednym z liderów tego rodzaju transakcji, a o szybkości przelewów można przekonać się też w zakładach sportowych.

Którzy bukmacherzy akceptują PayPal?

Na polskim rynku można zauważyć coraz więcej bukmacherów, którzy wdrażają możliwość wykonywania wpłat poprzez PayPal. Jak wiadomo w naszym kraju wypłaty są dokonywane tylko na konto bankowe, dlatego PayPal używany jest przede wszystkim do depozytów. Tego rodzaju płatność pozwala błyskawicznie doładować saldo gracza, ponieważ PayPal obsługuje transakcje przez całą dobę. Podobnie działa Skrill, Neteller i Revolut – to również systemy płatnicze za pośrednictwem których doładujesz konto u bukmachera o każdej porze dnia i nocy.

Bukmacherzy od przelewów PayPal nie pobierają płatności i dodatkowych prowizji. W tym przypadku wszelka opłata może być uwarunkowana twoim kontem PayPal i ewentualną kwestią przewalutowania transakcji. Czas oczekiwania na depozyt przez PayPal w STS, LVBET czy Noblebet jest skrócony do minimum. Po zleceniu wpłaty pieniądze pojawiają się na koncie bukmacherskim praktycznie w tym samym czasie. Do potwierdzenia transakcji wystarczy zalogować się do portfela PayPal.

U jakiego bukmachera wpłacisz pieniądze przy użyciu PayPal? Oto lista firm bukmacherskich, które akceptują tego rodzaju transakcje finansowe:

Jak działa PayPal u bukmacherów?

Generalnie typerzy mogli przyzwyczaić się, że u polskich bukmacherów minimalne płatności rozpoczynają się od symbolicznej złotówki. W przypadku PayPal tak nie jest, ponieważ to transakcja, która wymaga nieco większych nakładów. Ta metoda wpłaty charakteryzuje się wyższą kwotą minimalną, bo w STS jest to 20 zł, a w LVBET 10 zł. Oczywiście nie są to wysokie sumy, ale dla przykładu u tych samych bukmacherów wybierając BLIK można zdeponować tylko 1 zł.

Jeśli masz konto PayPal to doskonale wiesz, że środki zgromadzone w tym portfelu online możesz wypłacić na rachunek bankowy. PayPal współpracuje z polskimi bankami, dlatego wykonuje przelewy do takich instytucji jak PKO, ING, Alior czy Santander. Portfel PayPal różni się od Skrill, Neteller czy Revolut tym, że nie oferuje karty płatniczej. W tym przypadku nie masz możliwości, żeby zamówić kartę VISA lub Mastercard, która będzie połączona z twoim rachunkiem PayPal.

Co jeszcze warto wiedzieć o PayPal? To że nie jest to klasyczny rachunek bankowy. Zwykle, żeby otrzymać przelew w banku musisz podać indywidualny numer konta. W przypadku PayPal identyfikatorem rachunku jest adres e-mail. Do transakcji wewnątrz serwisu PayPal wystarczy znać e-mail odbiorcy, żeby nadać do niego płatność. A jak to działa w zakładach bukmacherskich? Wybierając bukmachera z PayPal możesz skorzystać z tej formy wpłaty. W takiej sytuacji zostanie obciążony portfel na PayPalu kwotą, którą zgłosisz do przelania na saldo bukmacherskie. W LVBET i Noblebet może to być nawet 25 tysięcy złotych przy pojedynczej transakcji!

Kiedy w serwisie bukmacherskim wybierzesz PayPal jako opcję wpłaty zostaniesz następnie przekierowany do swojego portfela, żeby autoryzować depozyt. Na przelewy od PayPal nie trzeba długo czekać, więc po chwili możesz już obstawiać zakłady za pieniądze, które dopiero co podjąłeś ze swojego portfela elektronicznego.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera PayPal?

  1. Skorzystaj z naszej listy bukmacherów z PayPal, a następnie wybierz jednego z nich i zarejestruj konto wpisując kod promocyjny od goal.pl.
  2. Bukmacherzy, którzy przyjmują transakcje z rachunku PayPal to: STS, LVBET i Noblebet.
  3. Zaloguj się do swojego bukmachera i w zakładce “depozyty/wpłaty” wybierz metodę PayPal.
  4. Wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami bukmachera.
  5. Autoryzuj płatność na swoim koncie PayPal.
  6. Wróć do bukmachera i odśwież stronę – pieniądze powinny znajdować się na twoim saldzie głównym.

Bonusy bukmacherskie przez PayPal

PayPal posłuży ci do wykonania wpłaty u polskich bukmacherów, gdzie możesz otrzymać bonusy za depozyty. To forma promocji stosowana dla nowych i stałych klientów. Bukmacherzy online często praktykują specjalne oferty za dokonanie pierwszej, drugiej, a niekiedy trzeciej wpłaty. W gronie dostępnych metod płatniczych, które są akceptowane przez bukmacherów znajduje się PayPal. Przy użyciu tego narzędzia jako nowy klient możesz uzyskać bonusy od LVBET. To bukmacher, który pozwoli odebrać gratyfikację aż po trzech transakcjach wykonanych metodą PayPal lub inną opcją wpłaty.

Bonusy dla nowych graczy LVBET, którzy dokonają płatności po rejestracji:

  • Pierwsza wpłata: bonus z mnożnikiem x100 do 2000 PLN
  • Druga wpłata: bonus z mnożnikiem x50 do 1000 PLN
  • Trzeci depozyt: zakład bez ryzyka do 333 PLN

Czy PayPal to bezpieczna metoda wpłaty?

PayPal to firma, która została założona w 1998 roku. Od tamtej pory obsługuje ona płatności online. Działanie PayPal opiera się na transakcjach w wielu walutach, które mogą być wykonywane w najdalszych zakątkach świata. Główna siedziba PayPal znajduje się w USA, w stanie Kalifornia. W Europie, PayPal posiada swój oddział w Luksemburgu. To właśnie tamtejsza komisja nadzoru finansowego sprawuje kontrolę nad działalnością transakcji PayPal. Według analiz rynkowych wynika, że PayPal posiada ponad 200 milionów aktywnych kont.

Płatność PayPal u bukmacherów – najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy w Polsce umożliwiają wpłatę przez PayPal?

Oto grono legalnych bukmacherów online z depozytami PayPal: STS, LVBET, Noblebet.

Ile wynosi minimalna wpłata poprzez PayPal?

W STS rozpoczyna się ona od 30 zł, a w LVBET to 10 złotych.

Jak szybko pojawią się pieniądze u bukmachera po wpłacie PayPal?

Środki finansowe powinny zostać zaksięgowane natychmiast przez twojego bukmachera.