Freebet na Mundial. Darmowy zakład na MŚ 2022

Freebet na Mundial w Katarze znajdziemy w ofercie kilku bukmacherów. O tym czym jest darmowy zakład i jak go otrzymać przeczytacie w tym artykule. Sprawdź jak odebrać darmowy zakład na mistrzostwa świata.

Mundial 2022 freebet – co to jest darmowy zakład?

Bonusy bukmacherów na start składają się zazwyczaj z kilku elementów. Jednym z nich bardzo często jest freebet, czyli tzw. darmowy zakład. Jest to określona suma, którą otrzymujemy od bukmachera i możemy przeznaczyć na grę. Aby freebet trafił na nasze konto musimy zazwyczaj spełnić określone warunki. Te różnią się w zależności od bukmachera.

Darmowy zakład bardzo często znajdziemy w pakiecie powitalnym po rejestracji konta u danego bukmachera, ale również często stanowią bonus w ofertach promocyjnych dla stałych klientów. W tym artykule znajdziesz aktualne informacje o tym jacy bukmacherzy mają w swojej ofercie freebet, jaka jest wartość darmowego zakładu oraz jak go odebrać.

Freebet na mistrzostwa świata – oferta bukmacherów

Freebety na MŚ 2022 w swojej ofercie ma kilku bukmacherów. Różnią się one nie tylko wartością, ale także warunkami ich otrzymania oraz późniejszego obrotu. Z tego artykułu dowiesz się jak otrzymać darmowy zakład na mistrzostwa świata u najważniejszych bukmacherów. Tuż przed turniejem możemy spodziewać się także specjalnych ofert w tym względzie.

bukmacherkwota freebetukod promocyjny
Superbet34 złGOALOdbierz
Totalbet35 złGOALOdbierz
Fortuna30 złGOALOdbierz
PZBuk50 złOdbierz

Superbet freebet na Mundial 2022

W Superbet freebet na mistrzostwa świata jest elementem bardzo bogatego pakietu powitalnego, który można otrzymać rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL. Wartość darmowego zakładu w Superbet to 34 zł i warunek jest przyznania jest bardzo prosty – wpłacenie pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł. Jeżeli kwota będzie niższą freebet w Superbet nie zostanie przyznany.

Po dokonaniu pierwszego depozytu w kwocie min. 50 zł freebet trafi na Twoje konto w Superbet w ciągu 48 godzin. Od tego momentu będziesz miał 3 dni na jego zaakceptowanie. Warto jednak pamiętać, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden freebet.

Przed ewentualną wypłatą wygranej z kuponu postawionego za środki z freebetu bukmacher nie wymaga obrotu, ale wygrana pochodzą z takiego zakładu zostanie pomniejszona o stawkę freebetu.

MŚ 2022: freebet w Totalbet

Bardzo ciekawą ofertę z darmowymi zakładami na MŚ 2022 ma Totalbet. Bukmacher oferuje trzy freebety o łącznej wartości 35 zł (20+10+5). Jak je otrzymać?

  • freebet 20 zł – dokonanie rejestracji i pełna aktywacja kota
  • freebet 10 zł – wyrażenie zgód marketingowych (sms i email) podczas rejestracji
  • freebet 5 zł – podanie kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji

Każdy z freebetów można wykorzystać na zawarcie dowolnego zakładu SOLO lub AKO z warunkiem kursy całkowitego na kuponie 2.00. Podobnie jak w przypadku wcześniej opisanych bukmacherów, wygrana za środki z freebetu nie podlega obrotowi i można ją od razu wypłacić.

Mistrzostwa świata: freebet w Fortuna

Freebet na mistrzostwa świata w Katarze znajdziemy także w ofercie Fortuny. Rejestracja konta z kodem promocyjnym GOAL pozwala na odebranie dwóch darmowych zakładów o wartości 20 i 10 zł. Pierwszy otrzymamy za pełną rejestrację konta, natomiast drugi za wpłatę pierwszego depozytu.

Fortuna nie stawia wygórowanych warunków, jeżeli chodzi o obrót bonusem. W każdym przypadku wymagany jest tylko jednokrotny obrót.

Freebet MŚ 2022 w PZBuk

Jeden z wyższych freebetów w swojej ofercie ma PZBuk. Rejestrując konto za pośrednictwem nasze strony możesz otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 zł. Trafi na Twoje konto po dokonaniu depozytu o wartości co najmniej 50 zł i zagraniu za taką kwotę kuponu AKO z kursem łącznym minimum 50 zł.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, freebet trafi na konto w ciągu kilku minut. Będziesz mógł go wykorzystać na wielokrotny kupon z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.40. Darmowy zakład znajdziesz w rozwijanym menu “Wybierz aktywną promocję”, który znajduje się obok pola ze stawką podczas tworzenia kuponu.

Najczęściej zadawane pytania…

Czym jest freebet?

Freebet to darmowy zakład, który można otrzymać od bukmachera i wykorzystać na zagranie dowolnego kuponu.

Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie freebet (darmowy zakład) na MŚ 2022?

Freebet na mistrzostwa świata możesz otrzymać między innymi w Superbet i Totalbet.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.