Cashback na Mundial. Zakład bez ryzyka na MŚ 2022

Cashback na Mundial to jedna z ciekawszych ofert bukmacherskich, z której możemy skorzystać podczas nadchodzących mistrzostwach świata. Jest to zakład bez ryzyka, dzięki któremu możemy ubezpieczyć postawiony zakład. Cashback na MŚ 2022 znajdziemy w ofercie kilku bukmacherów. Sprawdź jak odebrać zakład bez ryzyka na mistrzostwa świata.

Mundial 2022 cashback – co to jest zakład bez ryzyka?

Zasada działania zakładu bez ryzyka tzw. cashbacku jest bardzo prosta. Stawiając kupon możemy objąć go swoistym ubezpieczeniem, które pozwala na odzyskanie postawionych środków w momencie, gdy kupon okaże się przegrany. Kwota takiego cashbacku różni się u bukmacherów. W tym artykule znajdziecie informacje jaką wartość ma zakład bez ryzyka na MŚ 2022 u poszczególnych bukmacherów oraz jakie są zasady jego utrzymania.

Cashback najczęściej jest jednym z elementów pakietu powitalnego, który bukmacherzy oferują nowym klientom i dotyczy pierwszego postawionego zakładu po założeniu konta. W wielu przypadkach warto sprawdzić nasz kod promocyjny, dzięki któremu możecie uzyskać wyższy od standardowego zakład bez ryzyka.

Cashback na mistrzostwa świata – oferta bukmacherów

Niemal każdy bukmacher ma w swojej ofercie cashback, który możemy wykorzystać na zakłady dotyczące mistrzostw świata w Katarze. Oferta jest bardzo zróżnicowana i na pewno każdy znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednią. Poniżej przedstawiamy warunki uzyskania cashbacku u poszczególnych bukmacherów.

bukmacherkwota cashbackukod promocyjny
STSdo 125 złGOALOdbierz
Superbetdo 3500 złGOALOdbierz
Totalbetdo 200 złGOALOdbierz
Fortunado 600 złGOALOdbierz
PZBukdo 1000 złOdbierz
forBETdo 1200 złGOALBETOdbierz

STS cashback 125 zł na MŚ 2022

W STS zakład bez ryzyka jest jednym z elementów atrakcyjnego pakietu powitalnego, który otrzymasz rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL. W przypadku największego polskiego bukmachera wartość cashbacku wynosi aż 125 zł (z kodem GOAL najwyższy na rynku!), ale bardzo często jest zwiększana przy specjalnych okazji. Takiego ruchu możemy spodziewać się na mistrzostwa świata.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z casbhbacku do 125 zł w STS?

 1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnem GOAL
 2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości minimum 50 zł
 3. Twój pierwszy postawiony kupon zostanie objęty cashbackiem do 125 zł

Jeżeli postawiony kupon okaże się trafiony, otrzymasz po prostu swoją wygraną. Jeżeli jednak coś pójdzie nie tak i kupon zaświeci się na “czerwono” otrzymasz od STS zwrot postawionej stawki pomniejszonej o podatek. Jeżeli kupon postawiłeś za środki depozytowe, zwrot otrzymasz na konto główne. Środki będziesz mógł przeznaczyć na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

Jeżeli jednak kupon objęty zakładem bez ryzyka postawiłeś za środki bonusowe, zwrot nastąpi na konto bonusowe i przed ewentualną wypłatą konieczne będzie dokonanie trzykrotnego obrotu jego wartością na wygranych kuponach z kursem minimalnym 1.91.

Bonus 1560+250 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Superbet cashback na Mundial 2022

Szukając odpowiedniej dla siebie oferty warto zwrócić uwagę na to co proponuje Superbet. Bukmacher ten oferuje nowym klientom tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł. Tak, aż do 3500 zł! To jaki zwrot otrzymasz uzależniony jest od obrotu, który wykręcisz przez pierwszych siedem dni od rejestracji. Zwrot w formie bonusu nastąpi po odliczeniu od sumy postawionych stawek wygranych oraz kwoty podatków. Łącznie możesz odzyskać nawet 3500 zł.

Jak otrzymać “tydzień bez ryzyka” w Superbet?

 1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL
 2. Dokonaj pierwszego depozytu w ciągu 14 dni od momentu akceptacji bonusu powitalnego
 3. Graj tydzień bez ryzyka w Superbet

Zwrotu zostanie dokonany w postaci bonusu na konto bonusowe i przed wypłatą podlegać będzie obrotowi. Superbet daje na to 10 dni i wymaga 2-krotnego obrotu kwotą otrzymanego bonusu kuponami SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 1.80.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

MŚ 2022: zakład bez ryzyka w Totalbet

Przejrzysty cashback w swojej ofercie ma również Totalbet. Bukmacher oferuje nowym klientom ubezpieczenie pierwszego postawionego zakładu do kwoty 200 zł. Co ważne ewentualny zwrot w tym przypadku nie podlega obrotowi i można wykorzystać go od razu na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

Jak otrzymać cashback 200 zł w Totalbet?

 1. Załóż konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL
 2. Dokonaj pierwszego depozytu w dowolnej kwocie. Aby skorzystać z pełnego casbhbacku w Totalbet wpłać 200 zł
 3. W ciągu 48 godzin od rejestracji konto postaw pierwszy kupon z maksymalnie 3 zdarzeniami
 4. Postawiony zakład zostanie objęty ubezpieczeniem do 200 zł.

Cashback 200 zł to jeden z elementów bardzo bogatego pakietu powitanego w Totalbet, który otrzymamy dzięki podaniu kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji. W jego skład wchodzi również bonus aż 5000 zł oraz freebety o łącznej wartości 35 zł.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Mistrzostwa świata: cashback w Fortuna

Wysoki, bo opiewający na kwotę aż do 600 zł cashback nowym klientom oferuje również Fortuna. Możliwość skorzystania z niego otrzymasz zakładając konto z kodem promocyjnym GOAL. Ponadto będziesz miał możliwość skorzystania z darmowych zakładów o wartości 30 zł oraz bonusu 50% od drugiego depozytu do 200.

Jak skorzystać z cashbacku 600 zł w Fortunie?

 1. Zarejestruj konto w Fortunie z kodem z promocyjnym GOAL
 2. Zaakceptuj bonus powitalny (cashback) w ustawieniach profilu
 3. W ciągu 5 dni od rejestracji zagraj dowolny zakład. Ubezpieczeniem zostanie objęty pierwszy zagrany zakład za środki z konta głównego

Jeżeli postawiony zakład okaże się przegrany, w ciągu 3 dni otrzymasz zwrot postawionych środków na konto bonusowe. Maksymalny zwrot może wynieść 600 zł. Aby dokonać wypłaty odzyskanych środków konieczne będzie dokonanie jednokrotnego obrotu ich wartością, ale Fortuna nie stawia tutaj innych warunków, takich jak minimalna liczba zdarzeń na kuponie czy minimalny kurs.

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Zakład bez ryzyka MŚ 2022 w PZBuk

Większość bukmacherów zakład bez ryzyka oferuje na pierwszy postawiony kupon po rejestracji konta. Inaczej do tego podchodzi PZBuk. U tego bukmachera cashback przysługuje bowiem od pierwszego przegranego zakładu. Jeżeli pierwsze dwa postawione kupony okażą się wygrane, a dopiero przy trzecim podwinie się ci noga, to również otrzymasz zwrot! Jego kwota może wynieść aż do 1000 zł.

Jak skorzystać z cashbacku do 1000 zł w PZBuk?

 1. Zarejestruj konto w PZBuk za pośrednictwem naszej strony
 2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie minimum 100 zł
 3. Zakładem bez ryzyka objęty zostanie pierwszy przegrany kupon, który spełni następujące warunki: zakład AKO z kursem minimum 1.40 na każde ze zdarzeń, stawka minimum 100 zł

Otrzymany zwrot można wykorzystać do postawienia zakładu AKO z kursem minimum 1.40 na każde ze zdarzeń.

Bonusy powitalne do 2000 zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

ForBET zakład bez ryzyka 1200 zł na MŚ

Także w forBET możesz otrzymasz atrakcyjny zakład bez ryzyka na mistrzostwa świata. Podając kod promocyjny GOALBET będziesz mógł ubezpieczyć pierwszy postawiony zakład aż do kwoty 1200 zł. To o aż 200 zł więcej niż w standardowej ofercie!

Jak odebrać zakład bez ryzyka 1200 zł w forBET?

 1. Zarejestruj konto w forBET z kodem promocyjnym GOALBET
 2. Dokonaj pierwszego depozytu
 3. Postaw pierwszy kupon po rejestracji konta za minimum 20 zł. Maksymalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 1200 zł.

W przypadku przegranej zwrot otrzymasz na swoje konto bonusowe, a uzyskane środki przed wypłatą należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym 1.30 na każde zdarzenie.

Pakiet powitalny
Szybko rosnący bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Najczęściej zadawane pytania…

Co to jest cashback?

Cashback to tzw. zakład bez ryzyka. Jest to jeden z bonusów oferowanych przez bukmacherów, dzięki któremu można ubezpieczyć postawiony zakład.

Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie zakład bez ryzyka na Mundial?

Cashback na mistrzostwa świata w swojej ofercie mają między innymi STS, Superbet i Totalbet.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.